Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 4.3 van 5 sterren

1 Beoordeling

Secumar Survival 275 Duo Protect reddingsvest 280N

Beschrijving

Secumar Survival 275 Duo Protect reddingsvest 280N

Het Secumar Survival 275 N automatische reddingsvest is het juiste reddingsvest als u in zwaar weer op het water bent. Het werkelijke drijfvermogen is 280 Newton, wat genoeg is voor oliejassen en kleding met luchtzakken. Automatische vesten van de klasse 275 N hebben het hoogste drijfvermogen en zullen de drager het meest waarschijnlijk in de flauwteveilige rugligging brengen zonder actieve hulp. Dit is vooral belangrijk in zware golven of als de persoon al bewusteloos in het water ligt. Om het hoofd van een bewusteloos persoon boven water te houden is een aanzienlijke hoeveelheid kracht nodig, die alleen kan worden geleverd door reddingsvesten van de 275 N klasse.
Het Survival 275 automatisch reddingsvest heeft ook een verhoogde vrijboord dankzij het nieuwe Secumar Winglet drijflichaam, dat ervoor zorgt dat de mond hoger boven het water is dan bij andere reddingsvesten.
De Secumar Survival 275 heeft een uitstekend draagcomfort, want de schouderpartij is ergonomisch voorgevormd en biedt daardoor niet alleen een goed draaggevoel, maar ook een bijzonder grote bewegingsvrijheid.

Bij de Secumar Survival 275 Duo Protect is de drijver dubbel gelaagd en biedt dus meer veiligheid in geval van mechanische schade aan de drijver. Want zelfs als één laag beschadigd is, houdt de Secumar Survival Duo Protect nog genoeg lucht vast om de drager drijvende te houden.

Door het comfortabele draagcomfort wordt de Survival 275 veel eerder aangetrokken dan veel andere automatische reddingsvesten die de drager in zijn bewegingsvrijheid beperken of te zwaar zijn. Een van de belangrijkste kenmerken van een reddingsvest is namelijk dat het reddingsvest (graag) wordt aangetrokken en dus ook een integrerend deel uitmaakt van de uitrusting aan boord.
De kraag, die iets breder is uitgesneden en een speciale vorm heeft zodat hij niet schuurt en drukt, is voorzien van softshell, wat het draagcomfort nog meer verhoogt. Het rugpand is gewatteerd en verstelbaar - nog een punt voor het bijzondere draagcomfort.
Het Secumar Survival reddingsvest heeft een textiel D-ring, ook wel harnas genoemd, een inspectievenster en een kruisriem. Optioneel kunt u een maritiem zwaailicht en een maritiem noodlicht aan het automatische reddingsvest laten toevoegen.

De Secumar Survival 275 N maakt indruk met een hoog drijfvermogen, een ergonomische pasvorm en het bijbehorende aangename draagcomfort.

De Survival reeks van automatische reddingsvesten van Secumar is verkrijgbaar in zowel de 275 N klasse (werkelijk drijfvermogen 280 N) en de 150 N drijfvermogen klasse (werkelijk drijfvermogen 220 N). De reddingsvesten hebben standaard een buiskapje. Bovendien hebben deze Secumar automatische vesten een betere vrijboord. Dit betekent dat u met uw gezicht verder boven water ligt dan bij andere reddingsvesten.

Vervangende set: Als de Survival 275 eenmaal is geactiveerd, kunt u een vervangende set kopen voor de automatische vest. De set bevat een CO2-dock voor het SECUMATIC 4001S bajonet-systeem en twee vrijgavetabletten in de PILL-BOX uitvoering. De Secumar CO2 dock cartridge set Secumatic 4001S-60 gram, die verkrijgbaar is in onze winkel, past op de Secumar Survival 275 Duo Protect.
Aangezien het altijd kan gebeuren dat het vest onbedoeld in werking wordt gesteld, is het raadzaam een reserveset patronen aan boord te hebben.

Automatische reddingsvesten moeten om de twee jaar door een geautoriseerde onderhoudsmonteur worden nagezien. De vesten kunnen in totaal tien jaar worden gebruikt; u kunt de levensduur met nog eens vijf jaar verlengen als u ze vanaf het tiende jaar jaarlijks laat onderhouden.
Na uiterlijk 15 jaar moet het automatische vest dan worden weggegooid.

Eigenschappen
Automatische vergrendeling: Nee
Bewustzijnsveilig: Ja
Dijfvermogen: 275N
Harnas (D-ring): Ja
Lichaamsgewicht: 50+ kg
Reddingsvesten Soort: 275N Duo Protect
Serie/Model: Secumar Survival
Signaalfluit: Ja
Solas noodverlichting: Nee
Soort product: Automatisch Reddingsvest
Vulling: CO₂ -Drijflichaam

fabrikantgegevens
Bernhardt Apparatebau GmbH u. Co.
Bredhornweg 39 , 25488 Holm
Deutschland
info@secumar.com

Beoordelingen
1

1 van 1 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 4.3 van 5 sterren


0%

100%

0%

0%

0%


Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


1 beoordeling

22 maart 2021 11:34 Christian_55:

Recensie met een waardering van 4.3333333333333 van de 5 sterren

Gute Rettungsweste

Hochwertig

Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Secumar CO2 Dock patroon Secumatic 4001S - 60g

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Secumar CO2 Dock patroon Secumatic 4001S - 60g
Secumar CO2 Dock patroon Secumatic 4001S - 60g inclusief 2 trigger tabletten in PILL-BOX uitvoering De Secumar CO2-Dock 60 bevat 60 gram en is geschikt als vervangende cartridge voor de automatische reddingsvesten Secumar Survival 275, Secumar Survival 275 Duo Protect, Secumar Tetra 275 3D en Secumar Scout 275 3D, die tot de 275N drijfvermogensklasse van automatische reddingsvesten behoren. Indien de automatische reddingsvesten opzettelijk of onopzettelijk in werking zijn gesteld en de drijvers zijn opgeblazen, moet het patroon worden vervangen, zodat het automatische reddingsvest weer gebruiksklaar is. Om een onopzettelijke activering te voorkomen, kan de automatische activering worden gedeactiveerd en op handmatige ontgrendeling worden overgeschakeld. De vervangingsset Secumar CO2-Dock Secumatic 4001S - 60 gram is ook geschikt voor de handmatige activering SECU 401S van de automatische reddingsvesten van Secumar. Leveringsomvang: de reserveset Secumar CO2-Dock patroon voor het bajonetsysteem met automatische activering 4001S bevat naast het patroon twee trigger tabletten in PILL-BOX uitvoering.

€ 35,99* € 39,20* (8% bespaard)
SALE: Musto BR1 Solent zeiljas heren blauw, maat XXL

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

SALE: Musto BR1 Solent zeiljas heren blauw, maat L
Musto BR1 Solent zeiljas heren blauw (racer blue) voor beschutte wateren De Musto BR1 Solent is een zeiljas geschikt voor gebruik op beschutte wateren - Reflecterende strepen in de naad om zichtbaar te blijven in het donker - 2 cargo zakken om belangrijke spullen in op te bergen - Kap in neon kleur met verstelmogelijkheden - Fleece gevoerd voor warmte en comfort - Reflecterende details voor betere zichtbaarheid - Hoge kraag voor bescherming tegen water en wind.

€ 219,99* € 239,00* (8% bespaard)
Set: 12skipper automatisch reddingsvest 300N ISO met harnas, rood met Lifeline en herlaadset

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Set: 12skipper automatisch reddingsvest 300N ISO met harnas, rood met Lifeline en herlaadset
Set: 12skipper automatisch reddingsvest 300N ISO met harnas, rood met Lifeline en herlaadset Leveringsomvang 12skipper automatisch reddingsvest 300N ISO met harnas, rood Marinepool Lifeline MX-6 - 3 veiligheidssnaphaak met overbelastingsindicator 12skipper herlaadset 300N United Moulders (60g reservepatroon + trekker) Reddingsvest: Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 300 Newton, behoort tot de 275N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-2. Het is uitgerust met een harnas (ook wel D-ring of reddingsgordel genoemd) en goedgekeurd voor gebruik met veiligheidsgordels en veiligheidslijnen volgens DIN EN ISO 12401. De trekker die hier wordt gebruikt is de United Moulders trekker (UML). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat je de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit reddingsvest bevat een 60g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Marinepool in Europa. Het vest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en trekker verzonden. Op het moment van ontvangst heeft het vest minimaal 24 maanden tot het volgende onderhoud. Lifeline: Deze Lifeline is voorzien van een overbelastingsindicator, wat betekent dat deze aangeeft wanneer veilig gebruik niet meer gegarandeerd kan worden door een overmatige rukbeweging. De veiligheidslijn heeft drie zelfvergrendelende karabijnhaakjes (volgens ISO12401 / EN1095) en is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 25 kg lichaamsgewicht. Geschikt voor alle reddingsvesten met harnas. Totale lengte met karabijnhaak: ca. 2 m. Herlaadset: Deze herlaadset past op de 12skipper reddingsvesten met UML release en een drijfvermogen van 300N. De herlaadset valt in de 275N drijfvermogenklasse volgens DIN EN ISO 12402, maar heeft een werkelijk drijfvermogen van 300N. Deze herlaadset wordt geleverd met een CO2-vervangingspatroon van 60g en een UML-trigger. De leveringsomvang van deze onderhoudskit omvat een CO2-reservepatroon met een gewicht van 60 g en een UML-trekker.

€ 149,90*
Spinlock Lifeline 3-Clip Performance - 3 veiligheids karabijnhaken, elastisch

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Spinlock Lifeline 3-Clip Performance - 3 veiligheids karabijnhaken, elastisch
Spinlock Lifeline 3-Clip Performance - 3 veiligheids karabijnhaken, elastisch, blauw-oranjeKrachtige en lichtgewicht veiligheidslijnen met individuele clip. Tot 50% lichter en compacter dan conventionele veiligheidslijnen.Handige en gebruiksvriendelijke karabijnhaak met brede openingshoekWaterafstotende coating op de veiligheidslijn om waterabsorptie te verminderen en het gewicht te optimaliserenVeiligheidslijn met overbelastingsindicatorVoldoet aan ORC van World Sailing

€ 94,90* € 109,00* (13% bespaard)
Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Set: 12skipper automatisch reddingsvest 300N ISO met harnas, rood met Lifeline en herlaadset

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Set: 12skipper automatisch reddingsvest 300N ISO met harnas, rood met Lifeline en herlaadset
Set: 12skipper automatisch reddingsvest 300N ISO met harnas, rood met Lifeline en herlaadset Leveringsomvang 12skipper automatisch reddingsvest 300N ISO met harnas, rood Marinepool Lifeline MX-6 - 3 veiligheidssnaphaak met overbelastingsindicator 12skipper herlaadset 300N United Moulders (60g reservepatroon + trekker) Reddingsvest: Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 300 Newton, behoort tot de 275N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-2. Het is uitgerust met een harnas (ook wel D-ring of reddingsgordel genoemd) en goedgekeurd voor gebruik met veiligheidsgordels en veiligheidslijnen volgens DIN EN ISO 12401. De trekker die hier wordt gebruikt is de United Moulders trekker (UML). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat je de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit reddingsvest bevat een 60g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Marinepool in Europa. Het vest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en trekker verzonden. Op het moment van ontvangst heeft het vest minimaal 24 maanden tot het volgende onderhoud. Lifeline: Deze Lifeline is voorzien van een overbelastingsindicator, wat betekent dat deze aangeeft wanneer veilig gebruik niet meer gegarandeerd kan worden door een overmatige rukbeweging. De veiligheidslijn heeft drie zelfvergrendelende karabijnhaakjes (volgens ISO12401 / EN1095) en is geschikt voor volwassenen en kinderen vanaf 25 kg lichaamsgewicht. Geschikt voor alle reddingsvesten met harnas. Totale lengte met karabijnhaak: ca. 2 m. Herlaadset: Deze herlaadset past op de 12skipper reddingsvesten met UML release en een drijfvermogen van 300N. De herlaadset valt in de 275N drijfvermogenklasse volgens DIN EN ISO 12402, maar heeft een werkelijk drijfvermogen van 300N. Deze herlaadset wordt geleverd met een CO2-vervangingspatroon van 60g en een UML-trigger. De leveringsomvang van deze onderhoudskit omvat een CO2-reservepatroon met een gewicht van 60 g en een UML-trekker.

€ 149,90*