Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

1 Beoordeling

Secumar Scout 275 3D reddingsvest 290N

Beschrijving

Secumar Scout 275 3D automatische reddingsvest 290N

Een reddingsvest voor professioneel gebruik: met een werkelijk drijfvermogen van 290 Newton is de Secumar Scout 275 geschikt voor het dragen van zware slechtweer kleding en koud weer pakken.
Als extra heeft de Secumar Scout 275 een 3D systeem, waarbij een extra kussen op het reddingsvest bijzonder ver uit het water steekt, waardoor een optimaal drijfvermogen ontstaat. Tegelijkertijd kan het baken voor de scheepvaart aan dit kussen worden bevestigd, waardoor het een betere positie krijgt.
Het Secumar Scout 275 automatisch reddingsvest heeft drijvers die de snelste en veiligste draaiing in rugligging garanderen en zo een verhoogde bescherming tegen verdrinking bieden. Een SOLAS maritieme noodverlichting is geïntegreerd in de Secumar Scout 3D en gemonteerd in de top van de drijver voor een goede zichtbaarheid en bereik.

De pasvorm van het Secumar Scout 275 automatische reddingsvest is ook uitstekend. Het gilet heeft namelijk aan beide zijden verstelbare riemen, zodat de pasvorm van de Scout 3D precies kan worden aangepast. De schouderpartijen zijn voorgevormd, wat de pasvorm verbetert en tegelijk het gewicht op de hals vermindert. Een afneembare fleece kraag is aan de hals bevestigd. De rug is gewatteerd en het vest heeft een dubbele kruisband. Dit verhoogt nog het draagcomfort.

De in de Secumar Scout 275 geïntegreerde buiskap is gemaakt van GORE®, wat het exclusieve en hoogwaardige karakter van dit reddingsvest nog eens extra benadrukt.

Vervangingsset: Mocht de Scout 275 ooit geactiveerd worden, dan kunt u een herlaad-set kopen voor het automatische vest. De set bevat een CO2-dock voor het SECUMATIC 4001S bajonet-systeem en twee vrijgavetabletten in de PILL-BOX uitvoering. De Secumar CO2 dock cartridge set Secumatic 4001S-60 gram, die verkrijgbaar is in onze winkel, past op de Secumar Tetra 275.
Aangezien het altijd kan gebeuren dat het vest onbedoeld in werking wordt gesteld, is het raadzaam een reserveset voor de patronen aan boord te hebben.

Automatische reddingsvesten moeten om de twee jaar door een geautoriseerde onderhoudsmonteur worden gecontroleerd. De vesten kunnen in totaal tien jaar worden gebruikt, maar u kunt de gebruiksduur met nog eens vijf jaar verlengen als u ze vanaf het tiende jaar jaarlijks laat onderhouden.
Na uiterlijk 15 jaar moet het automatische vest worden weggegooid.

Eigenschappen

Dijfvermogen: 275N
Automatische vergrendeling: Nee
Vulling: CO₂ -Drijflichaam
Harnas (D-ring): Ja
Lichaamsgewicht: 50+ kg
Bewustzijnsveilig: Ja
Soort product: Automatisch Reddingsvest
Serie/Model: Secumar Scout 3D
Signaalfluit: Ja
Solas noodverlichting: Ja
Productnummer: SC-520-100-101
EAN: 4015924160620
Fabrikant: Secumar
Fabrikantnummer: 16062

fabrikantgegevens
Bernhardt Apparatebau GmbH u. Co.
Bredhornweg 39 , 25488 Holm
Deutschland
info@secumar.com

Beoordelingen 1

1 van 1 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren


100%

0%

0%

0%

0%


Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


1 beoordeling

Verified purchase

5 maart 2026 09:32 Till:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Trägt sich gut

Noch nie wirklich gebraucht, aber trägt sich gut und PLB läßt sich gut in der Weste unterbringen.

Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Secumar CO2 Dock patroon Secumatic 4001S - 60g

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Secumar CO2 Dock patroon Secumatic 4001S - 60g

Secumar CO2 Dock patroon Secumatic 4001S - 60g inclusief 2 trigger tabletten in PILL-BOX uitvoering De Secumar CO2-Dock 60 bevat 60 gram en is geschikt als vervangende cartridge voor de automatische reddingsvesten Secumar Survival 275, Secumar Survival 275 Duo Protect, Secumar Tetra 275 3D en Secumar Scout 275 3D, die tot de 275N drijfvermogensklasse van automatische reddingsvesten behoren. Indien de automatische reddingsvesten opzettelijk of onopzettelijk in werking zijn gesteld en de drijvers zijn opgeblazen, moet het patroon worden vervangen, zodat het automatische reddingsvest weer gebruiksklaar is. Om een onopzettelijke activering te voorkomen, kan de automatische activering worden gedeactiveerd en op handmatige ontgrendeling worden overgeschakeld. De vervangingsset Secumar CO2-Dock Secumatic 4001S - 60 gram is ook geschikt voor de handmatige activering SECU 401S van de automatische reddingsvesten van Secumar. Leveringsomvang: de reserveset Secumar CO2-Dock patroon voor het bajonetsysteem met automatische activering 4001S bevat naast het patroon twee trigger tabletten in PILL-BOX uitvoering.

€ 34,90* € 39,20* (11% bespaard)
Secumar Stapgordel 2K CLICK 30

Gemiddelde waardering van 4.5 van 5 sterren

Secumar Stapgordel 2K CLICK 30

Secumar Kruisband 2K CLICK 30 voor Secumar Reddingsvesten Kruisband 2K Click 30: afzonderlijk, achteraf monteerbaar voor alle SECUMAR reddingsvesten vanaf het productiejaar 2003 met kruisbandlussen, twee roestvrijstalen schakels, deelbaar door Click 30.

€ 40,90* € 44,90* (9% bespaard)
Secumar vanglijn classic - 3 karabijnhaken

Gemiddelde waardering van 4.7 van 5 sterren

Secumar vanglijn classic - 3 karabijnhaken

Secumar vanglijn classic - 3 karabijnhaken, zwart-oranje Deze 3-punts vanglijn is geschikt voor alle SECUMAR reddingsvesten met harnas. Het is uitgerust met een overbelastingsindicator, gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12401 en voorzien van drie karabijnhaken. Vanaf 50 kg.

€ 77,90* € 82,90* (6% bespaard)
Gill Pro Gloves zeilhandschoenen gesloten vinger zwart, maat XL

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Gill Pro Gloves zeilhandschoenen gesloten vinger zwart, maat XL

Gill Pro Gloves zeilhandschoenen gesloten vinger zwart (black) Dankzij de nieuwe generatie Proton-Ultra XD palm en vingers zijn de Long Finger Pro Gloves zacht en soepel. Met Dura-Grip stof op de palm en de vingers, bieden ze een ongelooflijk niveau van grip zonder afbreuk te doen aan flexibiliteit en duurzaamheid. De verkorte manchetlengte en het verstelvolume aan de achterkant zorgen voor maximaal comfort en flexibiliteit bij de pols, terwijl de flexzones en de voorgevormde constructie zorgen voor een optimale pasvorm voor uw handen. Door de omhullende bescherming van de handpalm zijn er geen oncomfortabele zijnaden meer nodig, waardoor ze een goede keuze zijn voor allerlei watersporten, of het nu gaat om zeilen, rubberbootzeilen, peddelsport of boardsporten zoals kajakken of windsurfen.

€ 45,90* € 55,00* (17% bespaard)
Spinlock Lifeline 3-Clip Performance - 3 veiligheids karabijnhaken, elastisch

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Spinlock Lifeline 3-Clip Performance - 3 veiligheids karabijnhaken, elastisch

Spinlock Lifeline 3-Clip Performance - 3 veiligheids karabijnhaken, elastisch, blauw-oranjeKrachtige en lichtgewicht veiligheidslijnen met individuele clip. Tot 50% lichter en compacter dan conventionele veiligheidslijnen.Handige en gebruiksvriendelijke karabijnhaak met brede openingshoekWaterafstotende coating op de veiligheidslijn om waterabsorptie te verminderen en het gewicht te optimaliserenVeiligheidslijn met overbelastingsindicatorVoldoet aan ORC van World Sailing

€ 99,90* € 109,00* (8% bespaard)
Musto Performance Winter zeilhandschoenen 2.0 unisex zwart, maat XL

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Musto Performance Winter zeilhandschoenen 2.0 unisex zwart, maat XL

Musto Performance Winter Gloves neopreen zeilhandschoenen lange vinger 2.0 zwart (black) Voor alle zeilers die ook in de winter op de boot willen zitten: de Musto Performance Winter neopreen zeilhandschoenen. Dankzij het neopreen zorgen ze voor warmte en bieden ze een hoog draagcomfort. De verstevigingen over de hele vingers beschermen tegen brandwonden veroorzaakt door lijnen, terwijl de versteviging aan de binnenkant zorgt voor een goede grip. Over het geheel genomen is deze neopreen winterhandschoen van Musto zo ontworpen dat de drager ook bij koude temperaturen en onstabiele omstandigheden plezier heeft in het zeilen en dat zijn vingers niet afkoelen. Toch heeft de drager nog voldoende mobiliteit en fijne motoriek in de vingers. De klittenband polssluiting zorgt ervoor dat de Musto Performance Winter zeilhandschoenen goed aansluiten en niet wegglijden.

€ 64,90* € 72,00* (10% bespaard)
Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Secumar Survival 275 Duo Protect reddingsvest 280N

Gemiddelde waardering van 4.7 van 5 sterren

Secumar Survival 275 Duo Protect reddingsvest 280N

Secumar Survival 275 Duo Protect reddingsvest 280N Het Secumar Survival 275 N automatische reddingsvest is het juiste reddingsvest als u in zwaar weer op het water bent. Het werkelijke drijfvermogen is 280 Newton, wat genoeg is voor oliejassen en kleding met luchtzakken. Automatische vesten van de klasse 275 N hebben het hoogste drijfvermogen en zullen de drager het meest waarschijnlijk in de flauwteveilige rugligging brengen zonder actieve hulp. Dit is vooral belangrijk in zware golven of als de persoon al bewusteloos in het water ligt. Om het hoofd van een bewusteloos persoon boven water te houden is een aanzienlijke hoeveelheid kracht nodig, die alleen kan worden geleverd door reddingsvesten van de 275 N klasse. Het Survival 275 automatisch reddingsvest heeft ook een verhoogde vrijboord dankzij het nieuwe Secumar Winglet drijflichaam, dat ervoor zorgt dat de mond hoger boven het water is dan bij andere reddingsvesten. De Secumar Survival 275 heeft een uitstekend draagcomfort, want de schouderpartij is ergonomisch voorgevormd en biedt daardoor niet alleen een goed draaggevoel, maar ook een bijzonder grote bewegingsvrijheid. Bij de Secumar Survival 275 Duo Protect is de drijver dubbel gelaagd en biedt dus meer veiligheid in geval van mechanische schade aan de drijver. Want zelfs als één laag beschadigd is, houdt de Secumar Survival Duo Protect nog genoeg lucht vast om de drager drijvende te houden. Door het comfortabele draagcomfort wordt de Survival 275 veel eerder aangetrokken dan veel andere automatische reddingsvesten die de drager in zijn bewegingsvrijheid beperken of te zwaar zijn. Een van de belangrijkste kenmerken van een reddingsvest is namelijk dat het reddingsvest (graag) wordt aangetrokken en dus ook een integrerend deel uitmaakt van de uitrusting aan boord. De kraag, die iets breder is uitgesneden en een speciale vorm heeft zodat hij niet schuurt en drukt, is voorzien van softshell, wat het draagcomfort nog meer verhoogt. Het rugpand is gewatteerd en verstelbaar - nog een punt voor het bijzondere draagcomfort. Het Secumar Survival reddingsvest heeft een textiel D-ring, ook wel harnas genoemd, een inspectievenster en een kruisriem. Optioneel kunt u een maritiem zwaailicht en een maritiem noodlicht aan het automatische reddingsvest laten toevoegen. De Secumar Survival 275 N maakt indruk met een hoog drijfvermogen, een ergonomische pasvorm en het bijbehorende aangename draagcomfort. De Survival reeks van automatische reddingsvesten van Secumar is verkrijgbaar in zowel de 275 N klasse (werkelijk drijfvermogen 280 N) en de 150 N drijfvermogen klasse (werkelijk drijfvermogen 220 N). De reddingsvesten hebben standaard een buiskapje. Bovendien hebben deze Secumar automatische vesten een betere vrijboord. Dit betekent dat u met uw gezicht verder boven water ligt dan bij andere reddingsvesten. Vervangende set: Als de Survival 275 eenmaal is geactiveerd, kunt u een vervangende set kopen voor de automatische vest. De set bevat een CO2-dock voor het SECUMATIC 4001S bajonet-systeem en twee vrijgavetabletten in de PILL-BOX uitvoering. De Secumar CO2 dock cartridge set Secumatic 4001S-60 gram, die verkrijgbaar is in onze winkel, past op de Secumar Survival 275 Duo Protect. Aangezien het altijd kan gebeuren dat het vest onbedoeld in werking wordt gesteld, is het raadzaam een reserveset patronen aan boord te hebben. Automatische reddingsvesten moeten om de twee jaar door een geautoriseerde onderhoudsmonteur worden nagezien. De vesten kunnen in totaal tien jaar worden gebruikt; u kunt de levensduur met nog eens vijf jaar verlengen als u ze vanaf het tiende jaar jaarlijks laat onderhouden. Na uiterlijk 15 jaar moet het automatische vest dan worden weggegooid.

€ 412,90* € 469,90* (12% bespaard)
Secumar Survival 275 automatisch reddingsvest 280N zwart

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Secumar Survival 275 automatisch reddingsvest 280N zwart

Secumar Survival 275 automatisch reddingsvest 280N, kleur zwart   De SURVIVAL 275 heeft een ergonomisch voorgevormde schouderpartij die zorgt voor optimale bewegingsvrijheid. Het zorgt ook voor een zeer hoog draagcomfort. Dit maakt dit reddingsvest bijzonder geschikt voor lange tochten. Het modieuze ontwerp valt op door een dwarslopende rits, met oranje contrasterende elementen en reflecterende strepen op de voorkant van de beschermhoes. De dwarslopende ritssluiting maakt het ook gemakkelijker om dit kleinverpakte 275N drijflichaam in te pakken. Het geïntegreerde dekharnassysteem is ontworpen met een D-ring van textiel, met een sterkte van bijna 15 kN en daarmee de eisen van ISO 12401 ruimschoots overtreft. Bovendien wordt hierdoor het totale gewicht van de SURVIVAL 275 nog verder verlaagd. Ook het stoten tegen houten elementen aan boord wordt voorkomen. Kruisbrand en spraykap zijn een standaard accessoire.    

€ 389,90* € 428,90* (9% bespaard)
Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO met harnas, rood, inclusief herlaadsets

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO met harnas, rood, inclusief herlaadsets

Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO (150N klasse) met harnas/reddingsgordel, rood, inclusief herlaadsets - zwemvest Veiligheid ontmoet comfort: De betrouwbare metgezel voor kust en binnenwateren. Het 12skipper automatisch reddingsvest (165 Newton drijfvermogen) is de ideale standaard voor zeilers en motorbootvaarders. Geproduceerd door de gerenommeerde Europese fabrikant Plastimo, combineert dit vest compromisloze veiligheid met een modern design en hoog draagcomfort. Waarom dit vest de juiste keuze is: Innovatief textiel harnas: In plaats van een zware roestvrijstalen D-ring heeft dit vest een textiele lus voor het inklikken van de veiligheidslijn. Het voordeel: Het vest is merkbaar lichter en er is geen storend gekletter van metaal op het dek – ideaal voor nachtelijke tochten of ontspannen vaartrips. Bovendien wordt het dekoppervlak beschermd tegen krassen. Maximale betrouwbaarheid: Uitgerust met de beproefde UML-activator (United Moulders). Het vest blaast zichzelf bij contact met water binnen enkele seconden automatisch op. Handmatige activering is op elk moment mogelijk. Eén pasvorm voor iedereen: Dankzij het veelzijdig verstelbare gordelsysteem is het vest een echte "one-size" oplossing. Het past personen van 40 kg tot 150 kg lichaamsgewicht (borstomvang 55–140 cm) und kan perfect worden aangepast over een T-shirt of een dik zeilpak. Kwaliteit uit Europa: Dit vest wordt exclusief voor 12seemeilen door Plastimo geproduceerd – een garantie voor de hoogste productiestandaarden. Technische details in een oogopslag: Drijfvermogenklasse: 150N (werkelijk drijfvermogen 165N) – gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3. Goedkeuring: Geïntegreerd harnas (lifebelt) volgens DIN EN ISO 12401 voor gebruik met jouw veiligheidslijn. Inclusief accessoires: Stabiele kruisband (voorkomt omhoogschuiven in het water) en signaalfluit. Inzetgebied: Ideaal voor kustwateren en meren. Onderhoudsinterval: Eerste onderhoud pas na 24 maanden nodig. Duurzaam & onderhoudsvriendelijk Wij zien bewust af van een extra onderhoudssticker direct op het vest om het milieu te sparen en het prijsvoordeel direct aan jou door te geven (jouw factuurdatum geldt als bewijs). Mocht het vest geactiveerd zijn, dan kun je het eenvoudig zelf weer klaarmaken: vervang hiervoor simpelweg de CO2-patroon (33g) en de activator. 👉 Hier vind je de bijbehorende 12skipper onderhoudskit 165N UML Leveringsomvang: Het reddingsvest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en activator geleverd. Je kunt direct aan boord gaan! Let op: Sprayhood en SOLAS-Light maken geen deel uit van de standaard leveringsomvang, maar kunnen voor extra bescherming op open zee probleemloos achteraf worden gemonteerd.   Documenten 12skipper Reddingvest 165N Gebruiksaanwijzing

€ 189,90* € 259,99* (27% bespaard)
Secumar Survival 220 automatisch reddingsvest 220N lichtgrijs

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Secumar Survival 220 automatisch reddingsvest 220N lichtgrijs

Secumar Survival 220 automatisch reddingsvest 220N, kleur lichtgrijs Het automatisch opblaasbare reddingsvest SURVIVAL 220 biedt een maximaal drijfvermogen in de prestatieklasse 150N. De ergonomisch voorgevormde schouderpartij biedt een ongekend draagcomfort en is bijzonder geschikt voor lange cruises. Dankzij een gewatteerde, verstelbare rugriem kan het reddingsvest individueel over de schouders worden aangepast. Het modieuze ontwerp van de SURVIVAL 220 valt op door een dwarsrits. Dit vergemakkelijkt het in- en uitpakken van het klein verpakte 150N drijflichaam. De SURVIVAL 220 heeft een geïntegreerd dekharnas met een D-ring van textiel. Deze is lichter dan een roestvrijstalen D-ring en kan niets raken op of onder het dek. Kruisband en spraykap zijn standaard. De noodverlichting en noodzender van de serie easyRescue kunnen achteraf worden ingebouwd.

€ 299,90* € 387,90* (23% bespaard)
Secumar Arkona 275 automatisch reddingsvest 280N

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Secumar Arkona 275 automatisch reddingsvest 280N

Secumar Arkona 275 automatisch reddingsvest 280N De Secumar Arkona 275 is een populair instapmodel in de categorie automatische reddingsvesten - ook de in de 275N klasse. Dit is de klasse met het hoogste drijfvermogen en is daarom ook geschikt voor tochten bij slecht weer. Het reëel drijfvermogen van de Secumar Arkona 275 is 280 Newton. Omdat de Secumar Arkona 220 een instapmodel is, is de uitrusting tot een minimum beperkt: een inspectievenster, een fleecekraag en een spraykap zijn niet bij het Secumar Arkona 275 inbegrepen. Een kruisband en harnas zijn standaard; een automatische vergrendeling kan als optie worden aangebracht. Een riem wordt gebruikt om ervoor te zorgen dat de Secumar Arkona 275 goed past en de bewegingen van de drager niet te veel worden beperkt. De goede pasvorm en het hoge draagcomfort worden versterkt door het feit dat de Secumar Arkona 275 de platste pasvorm in de 275N klasse heeft. Je kunt een herlaad-set voor het automatische reddingsvest kopen, voor als het een keer geactiveerd is geweest. De set bevat een nieuw patroon, twee tabletten en pennen voor het automatische activeringssysteem. De set Secumar CO2-patroon 3001S-56g is geschikt voor de Secumar Arkona 275. Deze kun je in ons shop kopen. Omdat er altijd de mogelijk bestaat dat het reddingsvest per ongeluk wordt geactiveerd, is het raadzaam om een herlaad-set voor CO2-patronen aan boord te hebben. Automatische reddingsvesten moeten iedere twee jaar worden onderhouden door een geautoriseerde onderhoudsmonteur. De reddingsvesten kunnen tien jaar worden gebruikt, maar de levensduur kan nog eens vijf jaar worden verlengd als er vanaf het tiende jaar jaarlijks onderhoud wordt uitgevoerd. Na 15 jaar moet het reddingsvest worden vervangen. 

Varianten van € 124,90
€ 219,90* € 229,90* (4% bespaard)