Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Schrijf een beoordeling

Set van 10 TriScan slangklemmen HAS Breedte 12.7mm Klembereik 90-114mm

Beschrijving

Set van 10 TriScan slangklemmen MAH Breedte 8mm Klembereik 6-45mm

Band: Roestvrij staal, breedte 8 mm, geperforeerd, (DIN 1.4310/AISI 301).

Behuizing::Roestvrij staal, (DIN 1.4310/AISI 301).

Schroef::Roestvrije zeskantschroef met inkeping, 1/4\"/6,3 mm, (DIN 1.4300/AISI 302).

Aanhaalkoppel: ca. 1,7 Nm, 15 in-lbs

Eigenschappen

Soort product: Slangklem
Serie/Model: HAS
Productnummer: VT-614-623-127
EAN: 020637203643
Fabrikant: Vetus
Fabrikantnummer: 2620064706

fabrikantgegevens
VETUS B.V.
Fokkerstraat 571 , 3125 BD Schiedam
Niederlande
info@vetus.com

Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Dubarry Palermo zeilschoen unisex marineblauw, maat 44
Dubarry Palermo zeilschoen unisex marineblauw, maat 44

Dubarry Palermo zeilschoen unisex Een sportief en superlicht ontwerp met een subtiele, kenmerkende nieuwe stijl. De Palermo zeilsneakers bieden een winnende combinatie van comfort, wendbaarheid en grip. Het extra zachte bovenwerk is gemaakt van sneldrogend technisch mesh en Lycra, met een antimicrobieel oppervlak dat actief voetgeur vermindert en een vetersysteem dat zorgt voor een nauwkeurig verstelbare pasvorm. Een duurzame teenbeschermer beschermt de voet en de hoogwaardige EVA middenzool biedt uitstekende flexibiliteit en demping. Het voetbed met kussentjes is uitneembaar, dus het droogt snel als je voeten doorweekt zijn aan boord en is gemakkelijk te wassen aan land. Onze NonSlip NonMarking™ buitenzool is ontworpen om zowel de prestaties als de veiligheid te verbeteren. Hij heeft een uniek waterafvoersysteem dat aquaplaning voorkomt en het duurzame rubber biedt een stevige grip tijdens het werken of lopen op het dek.  

€ 119,90* € 129,00* (7% bespaard)
Seldén PBB80 glijlagerblok High Load roestvrij staal en aluminium ring met bout
Seldén PBB80 glijlagerblok High Load roestvrij staal en aluminium ring met bout

Seldén PBB80 glijlagerblok voor hoge belasting, roestvrij staal en aluminium schijf met bout Met glijlagers voor het ondersteunen van hoge, staande lasten (bijv. bakstagen) RVS-bekken en geanodiseerde aluminium schijf. Externe versteviging in de lastas. De groef van de schijf is geoptimaliseerd voor staalkabel of Dyneema.

Varianten van € 64,90
€ 214,90*
Hella Marine NaviLED PRO navigatieverlichting tweekleur - zwarte behuizing

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Hella Marine NaviLED PRO navigatieverlichting tweekleur - zwarte behuizing

Hella Marine NaviLED PRO navigatieverlichting tweekleur - zwarte behuizing Extreem laag stroomverbruik Minder dan 2 W (<0,17 A @ 12 W / <0,08 A @ 24 W) Absoluut onderhoudsvrij Een echte 'Fit and Forget'-oplossing voor de veeleisende en veiligheidsbewuste booteigenaar Multivolt 9-33V DC Volledige lichtopbrengst en reikwijdte, zelfs bij spanningsschommelingen in het boordnet en lage accuspanning Innovatieve zelfcontroletechniek Voor een betrouwbare, langdurige veiligheid op zee Lenzen beschikbaar in twee high-tech materialen Afhankelijk van de toepassingen in beproefde PMMA of - voor bijzonder hoge eisen aan de slagsterkte - voor het eerst in glashelder polyamide. Hermetisch afgesloten IP 67 gecertificeerd

€ 180,90* € 236,33* (23% bespaard)
Majoni stootwil fender Star 15 - kleur antraciet, lengte 45cm

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Majoni stootwil fender Star 15 - kleur antraciet, lengte 45cm

Majoni stootwil fender Star 15 - kleur antraciet (donkergrijs), lengte 45cmDeze fender van Majoni/Talamex behoort door zijn vorm tot de standaard stootwillen. Deze stootwil is voorzien van twee stabiele ogen voor een betrouwbare bevestiging aan de boot. Hij is opblaasbaar en voorzien van een kogelventiel van de fabrikant. Voor dit kogelventiel bieden wij een speciale ventieladapter waarmee de stootwil kan worden opgeblazen met een willekeurige fiets- of autoluchtpomp. Deze stootwil wordt zonder lucht en per stuk verpakt geleverd. LET OP: De stootwillen mogen worden gevuld met een maximale luchtdruk van 0,2 bar.

€ 9,90* € 16,00* (38% bespaard)
Plastimo Verswaterpomp 12v 8l/min
Plastimo Verswaterpomp 12v 8l/min

Plastimo Verswaterpomp 12v 8l/min

€ 94,90* € 109,33* (13% bespaard)