Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

1 Beoordeling

Raymarine ST2000 helmstokstuurautomaat

Beschrijving

Raymarine ST2000plus tiller helmstokstuurautomaat (A12005)

Helmstokstuurautomaten zijn in 1973 door Autohelm uitgevonden en zijn sindsdien altijd 's werelds populairste helmstokstuurautomaten gebleven. Ze stellen de norm voor prestaties, betrouwbaarheid en gebruiksgemak.

De ST1000- en ST2000-helmstokstuurautomaten zijn zelfstandige, verwijderbare stuurautomaatsystemen voor boten met een helmstok.  In de duurzame behuizing bevindt zich een krachtige elektrische lineaire aandrijving, een nauwkeurig fluxgate-kompas en een gebruiksvriendelijk bedieningspaneel.  Het systeem kan snel gemonteerd en gekoppeld/ontkoppeld worden. Daardoor kunt u eenvoudig overschakelen van handbesturing naar stuurautomaatbediening.  Dankzij ingebouwde SeaTalk-netwerken kan de helmstokstuurautomaat communiceren met de rest van uw via het netwerk aangesloten instrumenten, windinstrument en kaartplotter.   

Met de handige AutoTack-modus kunt u de schoten bedienen terwijl de stuurautomaat de boot overstag laat gaan. En AutoSeastate houdt het schip op een intelligente manier en met behoud van kracht op koers.

Dankzij het heldere LCD met achtergrondverlichting en het toetsenbord met 6 knoppen zijn deze stuurautomaten veilig en eenvoudig te gebruiken, of u hem nu inzet als zelfstandige stuurautomaat of met SeaTalk/ NMEA GPS.

Eigenschappen

Productnummer: RM-002-011-018
EAN: 023193100104
Fabrikant: Raymarine
Fabrikantnummer: A12005

fabrikantgegevens
Raymarine Deutschland GmbH
Zirkusweg 1 , 20359 Hamburg
Baden-Württemberg, Deutschland
info.de@raymarine.com

Beoordelingen 1

1 van 1 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren


100%

0%

0%

0%

0%


Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


1 beoordeling

Verified purchase

21 augustus 2025 07:46 Detlef:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

ST2000+

Nach 15 Jahren hat mein alter St2000+ den Geist aufgeggeben. Der neue problemloss. Nur das Umschalten von STB auf BB Montage musste ich recht umständlich in der Doku suchen.

Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Plastimo kunststof aanmeerboei - oranje

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Plastimo kunststof aanmeerboei - oranje

Plastimo kunststof aanmeerboei - oranje   Hard plastic. Ø 25 cm, hoogte 35 cm. Totaal drijfvermogen 12 kg, drijfvermogen in gebruik 6 kg.      

€ 14,90*
Secumar Arkona Midi reddingsvest 110N

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Secumar Arkona Midi reddingsvest 110N

Secumar Arkona Midi automatisch reddingsvest 110N Het automatische reddingsvest Secumar Arkona Midi 110N is het juiste reddingsvest voor kinderen die beginnen met watersporten. De Arkona Midi is geschikt voor kinderen tussen 20 en 50 kilogram (borstomvang 90 centimeter). Het heeft een drijfvermogen van 110 Newton en behoort tot de 150N klasse. Het klassieke design en de platte snit van het automatische reddingsvest zorgen ervoor dat het comfortabel is om te dragen. Een fleece kraag wordt in dit gebied bewerkt zodat er niets in de nek schuurt. Achterin zit een riem die voor een goede pasvorm zorgt. De Secumar Arkona Midi is met een harnas uitgerust, waarmee je je aan bord kan oppakken om te voorkomen dat je overboord gaat. Het klassieke ontwerp en de platte vorm van het automatische reddingsvest zorgen ervoor dat het comfortabel aanvoelt om te dragen. Om ervoor te zorgen dat de hals niet schuurt, is in deze zone een fleece kraag verwerkt. Er is een riempje aan de achterkant om een goede pasvorm te garanderen. De Secumar Arkona Midi heeft een harnas waarmee je jezelf kunt vastmaken om niet overboord te vallen. Voor noodgevallen heeft het Arkona Midi reddingsvest een signaalfluit, een reddingsgordel en een eenvoudige kruisband. Als de Arkona Midi 110 in werking is getreden, kunt u een herlaad-set kopen voor het automatische reddingsvest. De set bevat een vervangingspatroon en twee tabletten plus pennen voor de automatische ontkoppelaar. Voor de Secumar Arkona Midi past de set Secumar CO2 patroon 3001S-22 gram, die in onze winkel verkrijgbaar is. Aangezien het altijd kan gebeuren dat het vest onbedoeld in werking wordt gesteld, is het raadzaam een reserveset voor de patronen aan boord te hebben. Kindervesten moeten ook regelmatig, d.w.z. om de twee jaar, worden onderhouden door een geautoriseerde onderhoudsmonteur. In totaal kunnen de vesten tien jaar worden gebruikt, maar u kunt de levensduur met nog eens vijf jaar verlengen als u ze vanaf het tiende jaar jaarlijks laat onderhouden. Na uiterlijk 15 jaar moet het automatische vest worden weggegooid.      

€ 107,90* € 135,90* (21% bespaard)
Talamex TM48 elektrische buitenboordmotor 12V 480W

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Talamex TM48 elektrische buitenboordmotor 12V 480W

Talamex TM48 elektrische buitenboordmotor 12V, 90-480 W, Max. bootgewicht 1450kg Batterij laadcontrole Display Telescopische helmstok met 5 versnellingen vooruit en 3 achteruit Geschikt voor zoet, brak en zout water Sterke corrosiebestendige stalen as d.m.v. poeder-coating Met een druk op de knop snel en eenvoudig op- en neer laten van de motor Diepte en stuurdruk traploos regelbaar Onkruidvrije propeller - houdt propeller vrij van waterplanten Snelle accuklemmen

€ 219,90* € 302,00* (27% bespaard)
NASA Marine Clipper Duet log snelheidsmeter en dieptemeter

Gemiddelde waardering van 4.6 van 5 sterren

NASA Marine Clipper Duet log snelheidsmeter en dieptemeter

NASA Marine Clipper Duet Log snelheidsmeter en dieptemeter Instrument voor diepte en snelheid Beide encoders worden met 6,5m kabel meegeleverd Zeer laag stroomverbruik, ca. 50 mA + 25 mA voor verlichting Functie snelheidsmeter Meetbereik 0,8 tot 100m 150 kHz oscillator Instelbaar akoestisch ondiep water alarm Twee meetmethoden: diepte onder de kiel of diepte onder de transducer (er kunnen reeds gemonteerde transducers worden gebruikt, bijv. SEAFARER) Functie dieptemeter Meetbereik 0 tot 30 knopen Resolutie 0,1 knopen Snelheid in knopen of landmijlen - dagelijkse kilometerstand en totale kilometerstand  Verstelling van het display via het toetsenbord Paddle wheel kan voor reinigen worden verdwijderd

€ 267,90* € 289,00* (7% bespaard)
Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Raymarine ST1000 helmstokstuurautomaat

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Raymarine ST1000 helmstokstuurautomaat

Raymarine ST1000plus tiller helmstokstuurautomaat (A12004) Helmstokstuurautomaten zijn in 1973 door Autohelm uitgevonden en zijn sindsdien altijd 's werelds populairste helmstokstuurautomaten gebleven. Ze stellen de norm voor prestaties, betrouwbaarheid en gebruiksgemak. De ST1000- en ST2000-helmstokstuurautomaten zijn zelfstandige, verwijderbare stuurautomaatsystemen voor boten met een helmstok.  In de duurzame behuizing bevindt zich een krachtige elektrische lineaire aandrijving, een nauwkeurig fluxgate-kompas en een gebruiksvriendelijk bedieningspaneel.  Het systeem kan snel gemonteerd en gekoppeld/ontkoppeld worden. Daardoor kunt u eenvoudig overschakelen van handbesturing naar stuurautomaatbediening.  Dankzij ingebouwde SeaTalk-netwerken kan de helmstokstuurautomaat communiceren met de rest van uw via het netwerk aangesloten instrumenten, windinstrument en kaartplotter. Met de handige AutoTack-modus kunt u de schoten bedienen terwijl de stuurautomaat de boot overstag laat gaan. En AutoSeastate houdt het schip op een intelligente manier en met behoud van kracht op koers. Dankzij het heldere LCD met achtergrondverlichting en het toetsenbord met 6 knoppen zijn deze stuurautomaten veilig en eenvoudig te gebruiken, of u hem nu inzet als zelfstandige stuurautomaat of met SeaTalk/ NMEA GPS.

€ 567,90* € 672,35* (16% bespaard)
Raymarine reserveframe i50/i60/i70
Raymarine reserveframe i50/i60/i70

Raymarine reserveframe i50/i60/i70i50/i60/i70/p70/p70R voorframe zilver (a-, c-, eSerie Design)

€ 25,90* € 29,75* (13% bespaard)
Raymarine EV-100 helmstokstuurautomaat
Raymarine EV-100 helmstokstuurautomaat

Raymarine Evolution stuurautomaat EV-100 set voor helmstok bestuurde zeilboten De EV-100-helmstokstuurautomaat is een complete stuurautomaatoplossing voor met helmstok bestuurde zeilboten. De extern gemonteerde aandrijfbevestigingen van de EV-100-helmstokstuurautomaat in de cockpit zijn ontworpen voor doe-het-zelfinstallaties en aangesloten op de helmstok. De EV-100-helmstokstuurautomaat levert nauwkeurige stuurautomaatbediening met behulp van de intelligente EV- 1- sensor puck en de ACU-100 (actuator control unit). EV-100-helmstokstuurautomaatsystemen zijn beschikbaar met een p70s-stuurautomaatbedieningseenheid, of kies een systeem zonder bedieningseenheid en gebruik een Raymarine Axiom kaartplotter voor volledige bediening met de stuurautomaat. Belangrijkste eigenschappen EV-100-helmstokstuurautomaat Bedoeld voor met helmstok bestuurde zeilboten met tot 6.000 kg waterverplaatsing Technische tip:  Vergeet niet om altijd rekening te houden met de volledig beladen waterverplaatsing van uw schip (meestal 20% boven de ontworpen waterverplaatsing). Ontworpen voor cockpit-installaties. De helmstokaandrijvingsunit kan eenvoudig worden verwijderd en bewaard. SeaTalkNG/NMEA2000 voor netwerken met zeilinstrumenten en kaartplotters Vereist geen ingewikkelde instelling of kalibratie van de stuurautomaat. Inclusief de EV-1 sensor puck. Een intelligente 9-assige headingsensor die gebruik maakt van geleidingstechnologie uit de ruimtevaart om zich aan te passen aan veranderende omstandigheden op zee en de dynamiek van het schip Leveringsomvang: 1x E70096 Evolution EV1 Sensor Core 1x E70098 ACU-100 1x E70328 P70s Colour A/P Head:Sail 1x Q047 ST4000/S1 Tiller Drive 1x R70160 Evolution Cabling Kit 1x D001 Tiller PIN 1x D002 Mounting Socket 1x M81181 Raypilot Remote Plug&Socket Assy

€ 1.857,90* € 2.255,05* (18% bespaard)
Cobra 12V DC oplader voor MR HH125/350/500/600
Cobra 12V DC oplader voor MR HH125/350/500/600

Cobra 12VDC oplader voor MR HH125/350/500/60012VDC Oplaadkabel voor de volgende handmarifoons:- VHF-handheld radio model MR HH150 FLT- VHF handheld radio model MR HH125- Alle maritieme laadstations (Drop-in laders)

€ 14,16*
Garmin Striker Vivid 7sv Fishfinder incl. transducer
Garmin Striker Vivid 7sv Fishfinder incl. transducer

Garmin Fishfinder Striker Vivid 7SV 7 inch kaartplotter incl. GT52HW-TM transducer Zie vissen en structuren met het hoogste detailniveau wanneer u uw displaykleur, locatie en sonar kiest voor uw dag op het water met de STRIKER Vivid 7SV fishfinder met transducer. De kleur die je kiest zegt veel over je manier van vissen. Het is dus maar goed dat er 7 nieuwe levendige opties zijn. Wat een uitzicht. Gebruik de meegeleverde transducer voor de traditionele CHIRP en ClearVü sonarfuncties. Raak nooit meer een geweldige visstek kwijt. Gebruik de waypointmarker om de weg terug te vinden. De onderwaterwereld ziet er echt goed uit als hij wordt weergegeven in de vorm van dieptecontouren van 30 cm (1 voet). De WLAN-verbinding op het land opent volledig nieuwe mogelijkheden op het water.

€ 542,90* € 599,90* (10% bespaard)