Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

365 Beoordelingen

Majoni stootwil fender Star 45 - kleur wit, lengte 70cm

Majoni stootwil fender Star 45 - kleur wit, lengte 70cm

Deze fender van Majoni/Talamex behoort door zijn vorm tot de standaard stootwillen. Deze stootwil is voorzien van twee stabiele ogen voor een betrouwbare bevestiging aan de boot. Hij is opblaasbaar en voorzien van een kogelventiel van de fabrikant. Voor dit kogelventiel bieden wij een speciale ventieladapter waarmee de stootwil kan worden opgeblazen met een willekeurige fiets- of autoluchtpomp. Deze stootwil wordt zonder lucht en per stuk verpakt geleverd.

LET OP: De stootwillen mogen worden gevuld met een maximale luchtdruk van 0,2 bar.

Diameter: 24 cm
Gewicht: 2,4 kg
Kleur: wit
Lengte: 61 - 80 cm, 70 cm
Serie/Model: Star Fender
Soort product: Lange Fender

10 van 365 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren


90%

10%

0%

0%

0%


Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


2 - 10 van 215 beoordelingen

22 augustus 2022 15:30 Zampano :

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Kaufempfehlung

Robust, super Preis. Gerne wieder.

22 augustus 2022 15:30 Zampano :

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Kaufempfehlung

Robust, super Preis. Gerne wieder.

5 juni 2024 21:38 Manni:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Super Service-alles wie beschrieben

Top Zufrieden

27 november 2023 15:09 Tom :

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Prima Artikel. Schneller Versand. 1a Shop *****

Gerne wieder...

12 juni 2020 06:57 Seebär:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Alles prima

Preis-Leistung stimmen. Guter Fender????

18 december 2021 10:38 Robert:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Sehr gut

Werde bei dem Shop immer wieder bestellen.

6 mei 2024 17:24 Stohly:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Gute Qualität

Für den Preis ünerdurchschnittlich gute Fender

22 augustus 2023 15:55 Retha50:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Alles bestens. Danke.

Fender könnte aufgeblasen sein, würde am Gewicht nichts ausmachen.

22 augustus 2023 15:55 Retha50:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Alles bestens. Danke.

Fender könnte aufgeblasen sein, würde am Gewicht nichts ausmachen.

24 februari 2022 10:08 Dietmar Siewert:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

alles Top

bin mit den bestellten Artikeln sehr zufrieden

Klanten kochten ook

Fender ventieladapter voor Majoni & Talamex stootwillen

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Fender ventieladapter voor Majoni & Talamex stootwillen
Fender ventiel adapter voor Majoni & Talamex stootwillen - voor fietsventiel en autoventiel Dit ventiel past op alle opblaasbare Majoni & Talamex stootwillen en vergemakkelijkt het opblazen aanzienlijk. Met deze ventieladapter is een speciale fenderpomp overbodig en kunnen de Majoni fenders worden opblazen door middel van een conventionele luchtpomp voor fiets- of autoventielen.

€ 4,99*
Fender ventiel voor Majoni & Talamex stootwillen

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Fender ventiel voor Majoni & Talamex stootwillen
Fender ventiel voor Majoni & Talamex stootwillen Het ventiel past op alle opblaasbare Majoni en Talamex stootwillen in ons assortiment. Naast de naden kan ook het ventiel een typisch zwak punt zijn bij fenders, aangezien beide potentiële plekken zijn voor lekkage. Als de fender lucht verliest bij het ventiel, is het mogelijk het ventiel te vervangen, zodat je de bootfender niet hoeft weg te gooien. >>Eenvoudige vervanging van het ventiel Het ventiel vervangen is zeer eenvoudig: schroef een M3-schroef in het kapotte ventiel en trek deze met een tang uit de fender. Vervolgens schroef je de M3-schroef in het reserveventiel en duw je hem met de tang terug in de fender. Na het losdraaien van de schroef van het ventiel is de fender weer klaar om te worden opgeblazen.

€ 2,99*
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO met harnas, olijfgroen, en herlaadset

Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren

Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO met harnas, olijfgroen, en herlaadset
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO (150N klasse) met harnas/reddingsgordel, olijfgroen, inclusief herlaadsets - zwemvest Leveringsomvang: - Vier (4x) 12skipper automatische reddingsvesten 165N ISO met harnas, olijfgroen - Vier (4x) 12skipper herlaadsets 165N UML 33g Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 165 Newton, behoort tot de 150N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3. Het reddingsvest is uitgerust met een textiel harnas (ook wel Lifebelt genoemd) en is goedgekeurd voor gebruik met veiligheidsgordels en veiligheidslijnen volgens de DIN EN ISO 12401 norm. Dit textiele harnas heeft ten opzichte van de conventionele D-ring van roestvrij staal als voordeel dat het lichter is en tijdens gebruik geen storende geluiden veroorzaakt, zonder daarbij aan veiligheid in te boeten. De trekker die hier wordt gebruikt is de UML trekker (United Moulders). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat je de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit zwemvest bevat een 33g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: 12skipper herlaadset 165N UML (33g reservepatroon + trigger) Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Plastimo in Europa. De eerste onderhoudsbeurt is 24 maanden na levering (factuurdatum) nodig. Er is bewust afgezien van een extra onderhoudssticker op het reddingsvest. Het vest wordt volledig gebruiksklaar verzonden, inclusief CO2-patroon en ontgrendelaar. Het vest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en trekker verzonden.

€ 299,90*
Majoni stootwil fender Star 45 - kleur zwart, lengte 70cm

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Majoni stootwil fender Star 45 - kleur zwart, lengte 70cm
Majoni stootwil fender Star 45 - kleur zwart, lengte 70cmDeze fender van Majoni/Talamex behoort door zijn vorm tot de standaard stootwillen. Deze stootwil is voorzien van twee stabiele ogen voor een betrouwbare bevestiging aan de boot. Hij is opblaasbaar en voorzien van een kogelventiel van de fabrikant. Voor dit kogelventiel bieden wij een speciale ventieladapter waarmee de stootwil kan worden opgeblazen met een willekeurige fiets- of autoluchtpomp. Deze stootwil wordt zonder lucht en per stuk verpakt geleverd. LET OP: De stootwillen mogen worden gevuld met een maximale luchtdruk van 0,2 bar.

€ 34,99*
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO met harnas, marineblauw, inclusief herlaadsets

Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren

Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO met harnas, marineblauw, inclusief herlaadsets
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO (150N klasse) met harnas/reddingsgordel, marineblauw, inclusief herlaadsets - zwemvest Leveringsomvang: - Vier (4x) 12skipper automatische reddingsvesten 165N ISO met harnas, marineblauw - Vier (4x) 12skipper herlaadsets 165N UML 33g Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 165 Newton, behoort tot de 150N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3. Het reddingsvest is uitgerust met een textiel harnas (ook wel Lifebelt genoemd) en is goedgekeurd voor gebruik met veiligheidsgordels en veiligheidslijnen volgens de DIN EN ISO 12401 norm. Dit textiele harnas heeft ten opzichte van de conventionele D-ring van roestvrij staal als voordeel dat het lichter is en tijdens gebruik geen storende geluiden veroorzaakt, zonder daarbij aan veiligheid in te boeten. De trekker die hier wordt gebruikt is de UML trekker (United Moulders). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat je de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit zwemvest bevat een 33g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: 12skipper herlaadset 165N UML (33g reservepatroon + trigger) Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Plastimo in Europa. De eerste onderhoudsbeurt is 24 maanden na levering (factuurdatum) nodig. Er is bewust afgezien van een extra onderhoudssticker op het reddingsvest. Het vest wordt volledig gebruiksklaar verzonden, inclusief CO2-patroon en ontgrendelaar. Het vest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en trekker verzonden.

€ 299,90*
Majoni kogelfender - kleur wit, diameter 45cm

Gemiddelde waardering van 4.7 van 5 sterren

Majoni kogelfender - kleur wit, diameter 45cm
Majoni kogelfender - kleur wit, maat M, diameter 45cm Deze Majoni kogelfender heeft een diameter van 45 cm en een hoogte van 62 cm. Deze fenders zijn bol- of ballonvormig, daarom worden ze ook wel ballonfender of gewoon rondfender genoemd. In de praktijk kunnen kogelfenders ook als fender-, markering- en ankerboeien worden gebruikt. Deze Majoni kogelfenders zijn geschikt voor zowel zeilboten als ook sportboten, en bovendien ook geschikt voor commercieel gebruik. De kogelfender heeft een zwarte, zware en extra versterkte kop waaraan de fenderlijn bevestigd wordt. De stootwillenen worden geleverd in de originele verpakking en zonder lucht. Een absolute wanddichtheid zorgt voor een lange levensduur van de ronde stootwillen en beschermt de boot tegen beschadigingen aan steigers en kademuren. ++++LET OP+++++++ De stootwillen mogen gevuld worden met een maximale luchtdruk van 0,2 bar!

€ 39,99*

Klanten hebben ook het volgende gezien

Majoni kogelfender - kleur oranje, diameter 35cm

Gemiddelde waardering van 4.7 van 5 sterren

Majoni kogelfender - kleur oranje, diameter 35cm
Majoni kogelfender - kleur oranje, maat S, diameter 35cm Deze Majoni kogelfender heeft een diameter van 35 cm en een hoogte van 48 cm. Deze fenders zijn bol- of ballonvormig, daarom worden ze ook wel ballonfender of gewoon rondfender genoemd. In de praktijk kunnen kogelfenders ook als fender-, markering- en ankerboeien worden gebruikt. Deze Majoni kogelfenders zijn geschikt voor zowel zeilboten als ook sportboten, en bovendien ook geschikt voor commercieel gebruik. De kogelfender heeft een zwarte, zware en extra versterkte kop waaraan de fenderlijn bevestigd wordt. De stootwillenen worden geleverd in de originele verpakking en zonder lucht. Een absolute wanddichtheid zorgt voor een lange levensduur van de ronde stootwillen en beschermt de boot tegen beschadigingen aan steigers en kademuren. ++++LET OP+++++++ De stootwillen mogen gevuld worden met een maximale luchtdruk van 0,2 bar!

€ 29,99*
Majoni kogelfender - kleur navy, diameter 35cm

Gemiddelde waardering van 4.7 van 5 sterren

Majoni kogelfender - kleur navy, diameter 35cm
Majoni kogelfender - kleur navy, maat S, diameter 35cm Deze Majoni kogelfender heeft een diameter van 35 cm en een hoogte van 48 cm. Deze fenders zijn bol- of ballonvormig, daarom worden ze ook wel ballonfender of gewoon rondfender genoemd. In de praktijk kunnen kogelfenders ook als fender-, markering- en ankerboeien worden gebruikt. Deze Majoni kogelfenders zijn geschikt voor zowel zeilboten als ook sportboten, en bovendien ook geschikt voor commercieel gebruik. De kogelfender heeft een zwarte, zware en extra versterkte kop waaraan de fenderlijn bevestigd wordt. De stootwillenen worden geleverd in de originele verpakking en zonder lucht. Een absolute wanddichtheid zorgt voor een lange levensduur van de ronde stootwillen en beschermt de boot tegen beschadigingen aan steigers en kademuren. ++++LET OP+++++++ De stootwillen mogen gevuld worden met een maximale luchtdruk van 0,2 bar!

€ 29,99*
Windex 10 windvaan

Gemiddelde waardering van 4.6 van 5 sterren

Windex 10 windvaan
WINDEX 10 windvaan De WINDEX 10 is de kleinere versie van de bekende WINDEX 15. De WINDEX 10 is geschikt voor familie- en raceboten tussen 25 en 30 voet. Hoewel dit een kleiner model is, heeft het uiteraard hetzelfde superieure saffier lager als de Windex 15.

€ 32,99*
Fender ventiel voor Majoni & Talamex stootwillen

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Fender ventiel voor Majoni & Talamex stootwillen
Fender ventiel voor Majoni & Talamex stootwillen Het ventiel past op alle opblaasbare Majoni en Talamex stootwillen in ons assortiment. Naast de naden kan ook het ventiel een typisch zwak punt zijn bij fenders, aangezien beide potentiële plekken zijn voor lekkage. Als de fender lucht verliest bij het ventiel, is het mogelijk het ventiel te vervangen, zodat je de bootfender niet hoeft weg te gooien. >>Eenvoudige vervanging van het ventiel Het ventiel vervangen is zeer eenvoudig: schroef een M3-schroef in het kapotte ventiel en trek deze met een tang uit de fender. Vervolgens schroef je de M3-schroef in het reserveventiel en duw je hem met de tang terug in de fender. Na het losdraaien van de schroef van het ventiel is de fender weer klaar om te worden opgeblazen.

€ 2,99*
Fender ventieladapter voor Majoni & Talamex stootwillen

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Fender ventieladapter voor Majoni & Talamex stootwillen
Fender ventiel adapter voor Majoni & Talamex stootwillen - voor fietsventiel en autoventiel Dit ventiel past op alle opblaasbare Majoni & Talamex stootwillen en vergemakkelijkt het opblazen aanzienlijk. Met deze ventieladapter is een speciale fenderpomp overbodig en kunnen de Majoni fenders worden opblazen door middel van een conventionele luchtpomp voor fiets- of autoventielen.

€ 4,99*
Raymarine Axiom 12 kaartplotter multifunctioneel touch display incl. zeekaart Noord-Europa

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Raymarine Axiom 12 kaartplotter multifunctioneel touch display incl. zeekaart Noord-Europa
Raymarine Axiom+ 12 kaartplotter 12 multifunctioneel display incl. Lighthouse kaart Noord-Europa, touchscreen (E70638-00-NEU) Axiom®+ is een nieuwe generatie Axiom-kaartplotters die zijn geüpgraded met displays met een hogere resolutie voor alle weersomstandigheden en die 25 procent helderder zijn dan de vorige generatie. Axiom+ displays zijn uitgerust met een krachtige quad-core-processor voor toonaangevende responsiviteit en snelheid. Maak probleemloos kaarten en breid Axiom+ uit met solid-state radar- en FLIR-warmtebeeldcamera's of voeg een maritieme camera toe en navigeer met ClearCruise Augmented Reality. Axiom+ beschikt over het gerenommeerde LightHouse-besturingssysteem, zodat u eenvoudig kunt navigeren en het systeem kunt uitbreiden.  Snelle en vloeiende kaartweergave van nieuwe Raymarine LightHouse-kaarten, plus Navionics en elektronische C-MAP-kaarten. Krachtige quad-core processor en verbeterde opslag aan boord voor persoonlijke gegevens en apps. Het slimme en intuïtieve LightHouse-besturingssysteem maakt navigeren eenvoudig. Klaar om uit te breiden-netwerk met meerdere displays, radars, motoren, maritieme camera's en nog veel Meer. De upgraded IPS-displaytechnologie levert kaarten, sonar, radar en video in een verbluffende kleur. Verbeterde weergave met nieuwe LightHouse-kleurenthema's , waaronder dag-, schemering- en nachtmodus. 25 procent helderder (tot 1.800 nits) Axiom+ beschikt over HydroTough met nano-coating en schokbestendige schermen die water, olie en vlekken laten verdwijnen. De HydroTough-technologie voor alle weersomstandigheden zorgt voor een verbeterde kleur en contrast en een nauwkeurige touchbediening - ook als deze nat is. Voeg een AIS (automatic identification receiver) toe en navigeer veilig over drukke waterwegen met AIS object-overlays Upgrade naar ClearCruise Augmented Reality en visualiseer AIS objecten, navigatiehulpmiddelen en waypoints op video met hoge resolutie. Vermijd obstakels met optionele Quantum- en Cyclone-radars en met Doppler-objecttracking. Inclusief voorgeïnstalleerde kaart van LightHouse Maps Noord-Europa

€ 3.089,99*