Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Schrijf een beoordeling

Whale Compac 50 handlenspomp voor onderdek montage 35l/min

Beschrijving

Whale Compac 50 handlenspomp onderdek montage 35l/min

Compact ontwerp dat gemakkelijk kan worden geïnstalleerd in krappe bilgeruimtes waar andere pompen gewoonweg niet passen.

  • Slankste ontwerp van Whale
  • Inclusief gladde bovenplaat van Whale met deksel
  • Robuust en betrouwbaar
  • Hoge capaciteit (tot 35 liter per minuut)
  • Geschikt voor het pompen van bilgewater, zout water of diesel
  • Eenvoudige bediening en onderhoud
  • Voor onderdek montage waar weinig ruimte is

Eigenschappen

Soort product: Handlenspomp
Serie/Model: Compac 50
Productnummer: WH-600-601-107
EAN: 766478035004
Fabrikant: Whale
Fabrikantnummer: BP0350

fabrikantgegevens
NAVICO GmbH
Marienthaler Str. 17 , 24340 Eckernförde
Deutschland
emea.marketing@navico.com

Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, zwart

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, zwart

Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, zwart - zwemvest Leveringsomvang: - Twee (2x) 12skipper automatische reddingsvesten 165N ISO, zwart Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 165 Newton, behoort tot de 150N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3. De gebruikte trekker is de UML trekker (United Moulders). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat u de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit zwemvest bevat een 33g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Plastimo in Europa. Het vest wordt volledig gebruiksklaar verzonden inclusief CO2-patroon en trekker. Na ontvangst kan het vest minimaal 24 maanden worden gebruikt tot de eerste onderhoudsbeurt.

Varianten van € 59,90
€ 124,90* € 179,99* (31% bespaard)
Plastimo 2-delige fenderhoes voor langwerpige fenders F3, zwart

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Plastimo 2-delige fenderhoes voor langwerpige fenders F3, zwart

Plastimo fenderhoes voor stootwil •Hoezen voor enkele en dubbele fenders. •100% acryl, UVBS8-behandeld •Hoge weerstand en flexibiliteit •Deze hoezen zijn gemaakt van 100% acryl, wat zorgt voor een hoge weerstand en flexibiliteit. Ze zijn zeer UV-bestendig en gemaakt van een niet-schurend, vlekbestendig en loopvrij acrylweefsel dat zowel duurzaam als kleurvast is (getest volgens de Britse norm EN ISO105-B02 Grade 7 voor UV-bestendigheid). •Om hun uiterlijk te behouden, volstaat het om ze met de hand te wassen met koud water en een kleine hoeveelheid wasmiddel indien nodig. •Ontworpen voor gebruik met Plastimo, Majoni en Polyform stootkussens.   Geschikt voor: Model Geschikt voor F01MStar 15 F1Star 25 F2Star 35 F3Star 45 F5Star 55

Varianten van € 22,90
€ 34,90*
Plastimo Fenderlijn met oog – marineblauw, 12mm, lengte 2,5 m
Plastimo Fenderlijn met oog – marineblauw, 12mm, lengte 2,5 m

Plastimo spatlijn met oog gesplitste polyester ogen enkele verpakking

Varianten van € 1,79
€ 4,99* € 5,49* (9% bespaard)
12skipper herlaadset 150N UML (24g reservepatroon + trigger)

Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren

12skipper herlaadset 150N UML (24g reservepatroon + trigger)

12skipper herlaadset 150N UML (24g CO2-reservepatroon + trekker) Deze herlaadset past op de 12skipper en Marinepool kinderzwemvesten met UML trekker en 150N drijfvermogen. De herlaadset valt in de 150N drijfvermogenklasse volgens DIN EN ISO 12402. Deze herlaadset wordt geleverd met een CO2-vervangingspatroon met een gewicht van 24 g en een UML-trekker.

€ 24,90* € 29,99* (17% bespaard)
Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Whale Gusher Titan handlenspomp schot montage 105l/min
Whale Gusher Titan handlenspomp schot montage 105l/min

Whale BP4402 Gusher Titan handlenspomp voor schot montage 105l/minCombineert krachtige prestaties met een lichte constructieRobuuste, lichtgewicht en bewezen pomp van Whale - Deceialang beproefd door zeelieden

€ 158,90* € 181,80* (13% bespaard)
Whale handmatige lenspomp MK5 Universal 66l/min
Whale handmatige lenspomp MK5 Universal 66l/min

Whale BP0510 handmatige lenspomp MK5 Universal 66l/minDeze pomp kan op vele manieren worden gemonteerd, aan dek, benedendeks, op of achter het schot.Gemakkelijk te reinigen via het inspectiedeksel. Met geurdicht deksel. Daarom ook zeer geschikt als riool-, toilet- of lenspomp.- Voldoet aan ISO15083- USCG getest

€ 137,90* € 158,00* (13% bespaard)
Attwood lenspomp op batterijen
Attwood lenspomp op batterijen

Attwood lenspomp op batterijen- snoerloos- werkt met 3 batterijen (3D monocellen 1,5V)- opvoerhoogte maximaal 120cm- Looptijd met één set batterijen ca. 5 uur

€ 78,90* € 80,20* (2% bespaard)
Jabsco Amazon handlenspomp Thrudeck slangdiameter 25mm
Jabsco Amazon handlenspomp Thrudeck slangdiameter 25mm

Jabsco Amazon handlenspomp Thrudeck slangdiameter 25mmEen enkelwerkende membraanpomp voor montage door het dek of schot.- Tot 75 l/min. met 38 mm aansluitingen.- Met 38 mm (1-1/2") aansluitingen kunnen ook vaste stoffen worden verpompt.- Tot 50 l/min. met 25 mm aansluitingen.- Overal corrosiebestendige materialen.- Enkele geschroefde klemring maakt snelle toegang tot de pompkamer mogelijk.- 360° draaibare pompkop.- 90° draaibare aansluitingen.

€ 141,90* € 173,60* (18% bespaard)
Jabsco Amazon handlenspomp Thrudeck slangdiameter 38mm
Jabsco Amazon handlenspomp Thrudeck slangdiameter 38mm

Jabsco Amazon handlenspomp Thrudeck slangdiameter 38mm.Een enkelwerkende membraanpomp voor montage door het dek of schot.- Tot 75 l/min. met 38 mm aansluitingen.- Met 38 mm (1-1/2") aansluitingen kunnen ook vaste stoffen worden verpompt.- Tot 50 l/min. met 25 mm aansluitingen.- Overal corrosiebestendige materialen.- Enkele geschroefde klemring maakt snelle toegang tot de pompkamer mogelijk.- 360° draaibare pompkop.- 90° draaibare aansluitingen.

€ 133,90* € 163,10* (18% bespaard)
Johnson AquaT Standard Electric Compact boordtoilet 12V
Johnson AquaT Standard Electric Compact boordtoilet 12V

Johnson AquaT Standard Electric Compact boordtoilet 12VAquaT Standard ElectricUitgerust met eengecombineerde pomp (12 of 24V)voor spoelen en aftappen.Verkrijgbaar in drie modellen:Super Compact, Compact enComfort.

€ 344,90* € 434,54* (21% bespaard)