Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Schrijf een beoordeling

Vetus kunststof beluchter met slang 38mm

Beschrijving

Vetus kunststof beluchter met slang 38mm

Styp ASD - VENTILATOR

Voor het model ASD zijn montagetoebehoren verkrijgbaar om ze te kunnen bevestigen op oppervlakken met de best mogelijke geluidsisolatie, bestaande uit schroeven, sluitringen en zelfborgende moeren. ringen en zelfborgende moeren.

Eigenschappen

Soort product: ---
Productnummer: VT-010-101-452
EAN: 8717372284434
Fabrikant: Vetus
Fabrikantnummer: ASD38H

fabrikantgegevens
VETUS B.V.
Fokkerstraat 571 , 3125 BD Schiedam
Niederlande
info@vetus.com

Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Polyform stootwillen type G-5 - zwart, 67,8 x 21,6cm

Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren

Polyform stootwillen type G-5 - zwart, 67,8 x 21,6cm

Polyform US stootwillen Type - G - PFG-5S stootwillen Lengte 67,8 cm Diameter 21,6 cm

Varianten van € 14,90
€ 71,90*
Vetus beschermhoes voor ruitenwissermotor HDM
Vetus beschermhoes voor ruitenwissermotor HDM

Vetus beschermhoes voor ruitenwissermotor HDM

€ 32,90* € 35,20* (7% bespaard)
Vetus montageflens voor sterntube, Ø 45mm
Vetus montageflens voor sterntube, Ø 45mm

Vetus montageflens voor schroefaskoker, Ø 45mm Type FLK - Montageflens voor schroefassystemenHet aseinde van de bronzen schroefaskoker is voorzien van een buitenlager en een montageflens. Deuitsparingen in de buis zijn ontworpen voor eenvoudige vervanging van het lager. Een tweede flens kan nodig zijn om het binnenste uiteinde van de staartbuis vast te zetten en kan afzonderlijk worden besteld.

€ 112,90* € 121,00* (7% bespaard)
Vetus kunststof beluchter 13/19/25/32 mm
Vetus kunststof beluchter 13/19/25/32 mm

Vetus kunststof beluchter 13/19/25/32 mmType ASDH beluchter blauw - FANConstante koelwaterstroomDit model heeft een slangverbinding naar de buitenkant van de boot en zorgt voor een continue stroom koelwater wanneer de motor draait. Type H wordt geleverd met buitenaansluiting, slanghouders en 4 m slang.Specificaties- Type ASDH en type AIRVENTH zijn geschikt voor slangverbindingen met een binnendiameter van Ø 13, 19, 25 of 32 mmmet ontluchtingsventiel.

€ 124,90*
Hella LED trapverlichting warmwit roestvrij gepolijst
Hella LED trapverlichting warmwit roestvrij gepolijst

Hella LED trapverlichting warmwit roestvrij gepolijst Hella marine - LED trapverlichting De langwerpige Hella marine LED lampen in stijlvol design zijn verkrijgbaar als trap- of accentverlichting. Dankzij hun speciaal ontwikkelde optieken stralen de trapverlichtingen van de serie 9680 hun lichtfocus in een hoek van 30° naar beneden uit. Ze zorgen daarmee voor betere zichtbaarheid bij het betreden van de treden, zonder de ogen te verblinden. Hella marine LED lampen zijn hermetisch afgesloten, extreem duurzaam en kunnen in binnen- of buiten- vochtige en droge ruimtes worden geïnstalleerd. Precisieoptieken zorgen voor een gelijkmatige verlichting zonder harde lichtkanten. Aantrekkelijke sieringen zijn verkrijgbaar in roestvrij staal 316 gesatineerd, gepolijst of verguld. Materiaal lichtschijf Slagvast kunststof, UV-bestendig Kabel Voorbekabeld met 120 mm maritieme kabel Bedrijfsspanning 12 V of 24 V DC Vermogensverbruik 0,5 W ( <0,04 A @ 12 V / <0,02 A @ 24 V ) Beschermingsgraad IP 67 – Hermetisch afgesloten Installatie Roestvrijstalen schroeven inbegrepen Gewicht 20 g (35 g versie met siering)   2XT959680411 10-33V Multivolt stralingshoek: 30°

€ 36,90* € 48,97* (25% bespaard)