Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren

10 Beoordelingen

Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO met harnas, olijfgroen, en herlaadset

Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO (150N klasse) met harnas/reddingsgordel, olijfgroen, inclusief herlaadsets - zwemvest

Leveringsomvang:

- Vier (4x) 12skipper automatische reddingsvesten 165N ISO met harnas, olijfgroen

- Vier (4x) 12skipper herlaadsets 165N UML 33g

Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 165 Newton, behoort tot de 150N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3.

Het reddingsvest is uitgerust met een textiel harnas (ook wel Lifebelt genoemd) en is goedgekeurd voor gebruik met veiligheidsgordels en veiligheidslijnen volgens de DIN EN ISO 12401 norm. Dit textiele harnas heeft ten opzichte van de conventionele D-ring van roestvrij staal als voordeel dat het lichter is en tijdens gebruik geen storende geluiden veroorzaakt, zonder daarbij aan veiligheid in te boeten.

De trekker die hier wordt gebruikt is de UML trekker (United Moulders).

Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat je de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit zwemvest bevat een 33g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: 12skipper herlaadset 165N UML (33g reservepatroon + trigger)

Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm.
Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen.

Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Plastimo in Europa.

De eerste onderhoudsbeurt is 24 maanden na levering (factuurdatum) nodig. Er is bewust afgezien van een extra onderhoudssticker op het reddingsvest. Het vest wordt volledig gebruiksklaar verzonden, inclusief CO2-patroon en ontgrendelaar.

Het vest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en trekker verzonden.

Automatische vergrendeling: Nee
Bewustzijnsveilig: Ja
Dijfvermogen: 150N
Harnas (D-ring): Ja
Lichaamsgewicht: 40+ kg
Reddingsvesten Soort: Olijf
Serie/Model: 12skipper
Signaalfluit: Ja
Solas noodverlichting: Nee
Soort product: Automatisch Reddingsvest
Vulling: CO₂ -Drijflichaam

10 van 10 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren


90%

10%

0%

0%

0%


Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


6 mei 2024 15:05 FD:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

PreisLeistung Top

Für den Preis mehr als in Ordnung, für groß Gewachsene erscheinen mir die Westen gefühlt etwas kurz, aber ihren Zweck werden sie erfüllen. Superschnelle Lieferung

13 oktober 2019 15:23 Werft Allermöhe :

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Angenehm zu tragende Rettungsweste

Die Rettungsweste läßt Bewegungsfreiheit. Aus Übermut haben wir eine ins Hafenbecken geworfen und „getestet“. Sie ging sofort auf. So soll es sein.

6 april 2020 18:00 mbergien:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Alles bestens

Prima Preis- Leistungsverhältnis. Alles bestens. Sehr zu empfehlen.

30 mei 2022 09:54 Dirk:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Alles Super

Guter Shop, Schnelle Lieferung

1 augustus 2020 18:56 Andreas:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Alles Super, gerne wieder!

Alles Super, gerne wieder!

1 februari 2021 21:37 HZ:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Alles bestens! Gern wieder!

Alles bestens! Gern wieder!

19 januari 2020 12:01 JAMB:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Kommunikation 1; Lieferung 1;

Rückfrage schnell beantwortet, Bestellung sofort geliefert.

9 april 2020 11:00 Holgi:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Alles so wie gewünscht

Ware wie beschrieben. Schnelle Lieferung. Gerne wider.

5 augustus 2020 10:34 JAMB:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Auch bei der 2. Bestellung war alles in I.O.

Bestellung sofort geliefert. Schneller wie angegeben.

5 juli 2024 07:51 Christoph :

Recensie met een waardering van 4.3333333333333 van de 5 sterren

Klassische Westen in der Einstiegsklasse

Für den gelegentlichen Einsatz super. Die Artikelbeschreibung im Shop erklärt genau was man bekommt. Der Versand und Service ist wie immer super freundlich, absolut kompetent und sehr schnell. Danke dafür liebes 12 Seemeilenteam.

Klanten kochten ook

Plastimo branddeken

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Plastimo branddeken
Plastimo blusdeken - 1 x 1 meter Deze Plastimo blusdeken is ideaal voor het smoren van kleine vuurtjes en brandjes aan boord. De branddeken is geweven van vlamwerende glasvezels. Hij heeft een lengte en een breedte van één meter. De blusdeken wordt geleverd met instructies en een rode PVC-wanddoos. Hij voldoet aan de veiligheidsnorm BS EN 1869.

€ 32,99*
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO met harnas, marineblauw, inclusief herlaadsets

Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren

Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO met harnas, marineblauw, inclusief herlaadsets
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO (150N klasse) met harnas/reddingsgordel, marineblauw, inclusief herlaadsets - zwemvest Leveringsomvang: - Vier (4x) 12skipper automatische reddingsvesten 165N ISO met harnas, marineblauw - Vier (4x) 12skipper herlaadsets 165N UML 33g Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 165 Newton, behoort tot de 150N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3. Het reddingsvest is uitgerust met een textiel harnas (ook wel Lifebelt genoemd) en is goedgekeurd voor gebruik met veiligheidsgordels en veiligheidslijnen volgens de DIN EN ISO 12401 norm. Dit textiele harnas heeft ten opzichte van de conventionele D-ring van roestvrij staal als voordeel dat het lichter is en tijdens gebruik geen storende geluiden veroorzaakt, zonder daarbij aan veiligheid in te boeten. De trekker die hier wordt gebruikt is de UML trekker (United Moulders). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat je de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit zwemvest bevat een 33g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: 12skipper herlaadset 165N UML (33g reservepatroon + trigger) Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Plastimo in Europa. De eerste onderhoudsbeurt is 24 maanden na levering (factuurdatum) nodig. Er is bewust afgezien van een extra onderhoudssticker op het reddingsvest. Het vest wordt volledig gebruiksklaar verzonden, inclusief CO2-patroon en ontgrendelaar. Het vest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en trekker verzonden.

€ 299,90*
Majoni stootwil fender Star 45 - kleur wit, lengte 70cm

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Majoni stootwil fender Star 45 - kleur wit, lengte 70cm
Majoni stootwil fender Star 45 - kleur wit, lengte 70cmDeze fender van Majoni/Talamex behoort door zijn vorm tot de standaard stootwillen. Deze stootwil is voorzien van twee stabiele ogen voor een betrouwbare bevestiging aan de boot. Hij is opblaasbaar en voorzien van een kogelventiel van de fabrikant. Voor dit kogelventiel bieden wij een speciale ventieladapter waarmee de stootwil kan worden opgeblazen met een willekeurige fiets- of autoluchtpomp. Deze stootwil wordt zonder lucht en per stuk verpakt geleverd. LET OP: De stootwillen mogen worden gevuld met een maximale luchtdruk van 0,2 bar.

€ 34,99*

Klanten hebben ook het volgende gezien

Plastimo navulset automatische vrijgave 100N voor reddingsvesten Junior

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Plastimo navulset automatische vrijgave 100N voor reddingsvesten Junior
Plastimo navulset automatische vrijgave 100N voor reddingsvesten JuniorOmbouwset voor automatische ontsteking, met wateroplosbaar patroon, voor Pilot Junior, EVO-J en Quickfit Junior.De kit bevat: een CO²-gasfles, 24 g, een in water oplosbare capsule en een vergrendelingsclip.

€ 23,99*
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, zwart, en herlaadset

Gemiddelde waardering van 4.6 van 5 sterren

Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, zwart, en herlaadset
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, zwart, en herlaadset - zwemvest Leveringsomvang: - Vier (4x) 12skipper automatische reddingsvesten 165N ISO, zwart - Vier (4x) 12skipper herlaadsets 165N UML 33g Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 165 Newton, behoort tot de 150N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3. De gebruikte trekker is de UML trekker (United Moulders). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat u de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit zwemvest bevat een 33g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Plastimo in Europa. Het vest wordt volledig gebruiksklaar verzonden inclusief CO2-patroon en trekker. Na ontvangst kan het vest minimaal 24 maanden worden gebruikt tot de eerste onderhoudsbeurt.

€ 279,90*
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, rood

Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren

Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, rood
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, rood - zwemvest Leveringsomvang: - Vier (4x) 12skipper automatische reddingsvesten 165N ISO, rood Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 165 Newton, behoort tot de 150N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3. De gebruikte trekker is de UML trekker (United Moulders). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat u de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit zwemvest bevat een 33g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Plastimo in Europa. Het vest wordt volledig gebruiksklaar verzonden inclusief CO2-patroon en trekker. Na ontvangst kan het vest minimaal 24 maanden worden gebruikt tot de eerste onderhoudsbeurt.

Varianten van € 219,90
€ 229,90*
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO met harnas, olijfgroen

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO met harnas, olijfgroen
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO (150N klasse) met harnas/reddingsgordel, olijfgroen - zwemvest Leveringsomvang: - Vier (4x) 12skipper automatische reddingsvesten 165N ISO met harnas, olijfgroen Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 165 Newton, behoort tot de 150N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3. Het reddingsvest is uitgerust met een textiel harnas (ook wel Lifebelt genoemd) en is goedgekeurd voor gebruik met veiligheidsgordels en veiligheidslijnen volgens de DIN EN ISO 12401 norm. Dit textiele harnas heeft ten opzichte van de conventionele D-ring van roestvrij staal als voordeel dat het lichter is en tijdens gebruik geen storende geluiden veroorzaakt, zonder daarbij aan veiligheid in te boeten. De trekker die hier wordt gebruikt is de UML trekker (United Moulders). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat je de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit zwemvest bevat een 33g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: 12skipper herlaadset 165N UML (33g reservepatroon + trigger) Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Plastimo in Europa. De eerste onderhoudsbeurt is 24 maanden na levering (factuurdatum) nodig. Er is bewust afgezien van een extra onderhoudssticker op het reddingsvest. Het vest wordt volledig gebruiksklaar verzonden, inclusief CO2-patroon en ontgrendelaar. Het vest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en trekker verzonden.  

€ 239,90*
Set van 4: 12skipper handmatige reddingsvest 165N ISO, navy, inclusief herlaadset

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Set van 4: 12skipper handmatige reddingsvest 165N ISO, navy, inclusief herlaadset
Set van 4: 12skipper reddingsvest 165N ISO met handmatige activering, marineblauw, inclusief herlaadset Leveringsomvang: - Vier 12skipper handmatige reddingsvesten 165N ISO, rood -Vier 12skipper herlaadsets 165N UML 33gHet 12skipper reddingsvest 165N ISO met manuele activering is geschikt voor een lichaamsgewicht van 40-150 kg. Het reddingsvest is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3 en heeft een werkelijk drijfvermogen van 165N (klasse 150N).
Het handmatige reddingsvest is uitgerust met een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. De ontsteker is de UML-trekker (United Moulders). Er is een manuele trekker an het reddingsvest waardoor het zelfs buiten het water kan worden gevuld. De druk kan na activering handmatig worden geregeld via een ventiel. Als er geen schade aan het reddingsvest is, kan het na activering ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor wordt het CO2-patroon vervangen, die in een onderhoudsset is inbegrepen en als accessoire kan worden gekocht. Dit reddingsvest wordt geleverd met een 33g-patroon en een UML-trekker. De 12skipper reddingsvesten worden geproduceerd door Plastimo in Europa. Het eerste onderhoud is 24 maanden na levering (factuurdatum) nodig. Er is bewust afgezien van een extra onderhoudslabel op het reddingsvest. Het vest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en ontsteker verzonden.

€ 299,90*
Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 300N ISO met harnas, zwart

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 300N ISO met harnas, zwart
Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 300N ISO met harnas, zwart Leveringsomvang: - Twee (2x) 12skipper automatische reddingsvesten 165N ISO met harnas, zwart Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 300 Newton, behoort tot de 275N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-2. Het is uitgerust met een harnas (ook wel D-ring of reddingsgordel genoemd) en goedgekeurd voor gebruik met veiligheidsgordels en veiligheidslijnen volgens DIN EN ISO 12401. De trekker die hier wordt gebruikt is de United Moulders trekker (UML). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat je de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit reddingsvest bevat een 60g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Marinepool in Europa. Het vest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en trekker verzonden. Op het moment van ontvangst heeft het vest minimaal 24 maanden tot het volgende onderhoud.

€ 174,90*