€ 46,90*
% € 53,90* (13% bespaard)Beschikbaar, levertijd: 2-5 werkdagen
Beschrijving
Secumar Jump regattavest
Het Secumar Jump regatta zwemvest behoort tot de vaststof reddingsvesten en is uitermate geschikt voor watersporters die aan zeilwedstrijden en regatta’s deelnemen. Dit Jump regatta zwemvest is ook het perfecte vest voor andere watersportactiviteiten waarbij je veel met water in aanraking komt.
De jump behoort tot de 50N klasse. Het drijfsvermogen varieert en is afhankelijk van de gekozen gewichtsklasse, zie onderstaande tabel:
30-40kg / 35N
40-70kg / 45N
70-90kg / 50N
90-120kg / 50N
Het Secumar Jump zwemvest kan door een klittenbandsluiting aan het lichaam worden aangepast en is daarom het perfecte vest voor de volgende reis voor ambitieuze dinghyzeilers. Op deze manier zit het regattavest goed op het lichaam en beperkt de zeiler niet in zijn bewegingsvrijheid aan boord.
Met behulp van een riem in de taille kan je het regatta vest op jouw eigen breedte aanpassen en zo de pasvorm verder verbeteren.
Als vulling voor het Jump regatta vest wordt zacht schuim, SECU Foam, gebruikt dat tijdens intensief gebruik voor polstering zorgt.
Eigenschappen
| Dijfvermogen: | 50N |
|---|---|
| Vulling: | SECU Foam Zachtschuim |
| Bewustzijnsveilig: | Nee |
| Soort product: | Reddingsvest |
| Serie/Model: | Jump Feststoffweste |
fabrikantgegevens
Bernhardt Apparatebau GmbH u. Co.
Bredhornweg 39 , 25488 Holm
Deutschland
info@secumar.com
Beoordelingen 2
Aanmelden
2 beoordelingen
22 maart 2022 20:21 Balzirossi :
Großartig
Schneller Versand, Top Ware! Sehr zufrieden
22 oktober 2020 12:19 Essen:
Preis-/Leistung top, schnelle Lieferung
Preis-/Leistung top, schnelle Lieferung