Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Schrijf een beoordeling

Raymarine i50 Tridata display

Beschrijving

Raymarine Tridata i50 Instrument snelheids- en dieptemeter (E70060)

Het i50 Tridata-display combineert diepte en snelheid netjes op een eenvoudig te lezen display van drie regels. Reis- en loggegevens, de zeetemperatuur van het oppervlak en de snelheid over de grond zijn ook eenvoudig toegankelijk.

KRACHTIG, BETROUWBAAR EN EENVOUDIG IN GEBRUIK

Het i50 Tridata-instrumentdisplay laat zowel snelheid- als dieptegegevens zien en is een multifunctionele oplossing voor het weergeven van informatie over diepte, snelheid, log en watertemperatuur. Het i50 Tridata-display combineert de eigenschappen van de Diepte- en Snelheid-displays in één enkel, krachtig, ruimtebesparend instrument. Het Tridata-display is verdeeld in drie regels en eenvoudig op afstand te lezen, met extra grote weergaven voor kritische diepte- en snelheidswaarden. Het contrastrijke LCD-scherm, de grote cijferweergave en de rode achtergrondverlichting zorgen onder alle omstandigheden voor een uitstekend zicht. De i50-instrumenten ondersteunen ook dimregeling op lokaal en groepsniveau. Hierdoor is het eenvoudig om de helderheid van meerdere Raymarine-producten in één keer aan te passen. Met de eenvoudige toetsenbediening worden alle gegevens snel inzichtelijk gemaakt. De instrumenten uit de i50-serie zijn de perfecte combinatie van krachtige prestaties, eenvoudige bediening en robuuste betrouwbaarheid.

BELANGRIJKSTE EIGENSCHAPPEN VAN DE I50 TRIDATA

  • Weergave op drie regels van diepte-, snelheid- en log-/temperatuurgegevens
  • Rode achtergrondverlichting verbetert de zichtbaarheid 's nachts
  • Compatibel met SeaTalkng, NMEA2000 en SeaTalk-netwerk
  • Ingebouwde transducerinterface voor diepte en snelheid/temperatuur
  • Compacte voetafdruk
  • Laag energieverbruik
  • Paneelmontageset of optionele beugelmontageset

VOLLEDIGE INTEGRATIE MET RAYMARINE-APPARATUUR

Alle i50-instrumenten zijn ontworpen om volledig te integreren met de stuurautomaten en andere navigatieapparatuur van Raymarine, met inbegrip van de i60. Elk i50-instrument kan worden geconfigureerd als een Master-display, met een eigen transducer of als een Repeater-display, met informatie van een andere bron op het netwerk. i50-instrumenten zijn geschikt voor het netwerk van SeaTalkng en kunnen eenvoudig worden aangepast om aan te sluiten op NMEA2000- of oudere SeaTalk-netwerken.



Gebruiksaanwijzing NL - Raymarine i50
Gebruiksaanwijzing DE - Raymarine i50
Gebruiksaanwijzing FR - Raymarine i50
Montagemal meertalig - Raymarine i50
Flush Mount - Raymarine i50

Eigenschappen


fabrikantgegevens
Raymarine Deutschland GmbH
Zirkusweg 1 , 20359 Hamburg
Baden-Württemberg, Deutschland
info.de@raymarine.com

Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Raymarine DST800 analoge transducer

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Raymarine DST800 analoge transducer

Raymarine DST800 analoge transducer, 200 kHz (A22154) De DST800 is een traditionele analoge diepte-, snelheid- en temperatuurtransducer voor Raymarine-instrumentsystemen.     Sluit de DST800 direct aan op de i40 Bidata-, i50 Tridata- of iTC-5-instrumenttransduceromvormer en ontvang nauwkeurige diepte-, snelheid- en watertemperatuurgegevens op uw verbonden apparaten.  De sensoren van de transducer worden gekalibreerd vanaf het gastheerinstrument.  Bij aansluiting op de iTC-5, wordt de kalibratie uitgevoerd via een met het netwerk verbonden Axiom-kaartplotter of i70s-instrument.  Handige diepte-, snelheid- en temperatuursensoren zijn uitgevoerd in één enkele rompdoorvoerfitting van 5 cm. 200 kHz-frequentie compatibel met analoge diepte-instrumenten De brede, ventilatorvormige bundel werkt goed op rompen met hoge romphoek, zelfs wanneer er slagzij gemaakt wordt De zeer sterke kunststof behuizing van 5 cm is geschikt voor rompen van glasvezel of metaal Intrekbare behuizing met waterklep voor eenvoudig onderhoud 14 m (45 voet) verbindingskabel met analoge kabelschoenen Compatibel met de meeste verouderde analoge Raymarine-instrumenten  (ST40, ST60, ST60+, ST70, transducerpods)

€ 279,99* € 333,20* (16% bespaard)
Raymarine i60 wind display, analoog
Raymarine i60 wind display, analoog

Raymarine i60 Wind display (E70061)Het i60 Wind display geeft analoge en digitale data en berekent de schijnbare (relatieve) en ware windsnelheid/-hoek.Het i60 Wind display berekent zowel de ware als de schijnbare windsnelheid en -hoek. De windhoek wordt weergegeven op een eenvoudig te begrijpen analoog naalddisplay, terwijl de windsnelheid wordt weergegeven op een LCD-display met hoog contrast. Het i60 Wind instrument geeft belangrijke informatie voor zeilschepen en voelt zich ook thuis aan boord van goed uitgeruste toer- en vissersboten.De i60 Wind is ontworpen voor een goede afleesbaarheid bij dag en nacht. Het LCD-scherm met hoog contrast en de rode achtergrondverlichting zorgen voor een uitstekende leesbaarheid onder alle omstandigheden. De i60 instrumenten ondersteunen ook de lokale en groepsbrede dimfunctie. Hierdoor is het eenvoudig om de helderheid van meerdere Raymarine producten tegelijkertijd aan te passen. Eenvoudige drukknoppen bieden eenvoudig toegang tot alle datadisplays. De i60 serie instrumenten zijn de perfecte combinatie van hoge prestaties, gebruiksgemak en robuuste betrouwbaarheid.Alle i60 instrumenten zijn ontworpen om volledig geïntegreerd te worden met Raymarine stuurautomaten en andere navigatieapparatuur. Elk i60 instrument kan worden geconfigureerd als master display met een eigen transducer of als repeater display die informatie toont van een andere bron in het netwerk. i50 instrumenten zijn geschikt voor SeaTalkng netwerken en kunnen eenvoudig worden aangesloten op NMEA2000 of oudere SeaTalk netwerken. Gebruiksaanwijzing NL Raymarine i60 Gebruiksaanwijzing DE Raymarine i60 Gebruiksaanwijzing FR Raymarine i60 Montagemal meertalig Raymarine i60 Flush Mount Raymarine i60

€ 499,99* € 589,05* (15% bespaard)
Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Raymarine i50 Tridata display set incl. transducers
Raymarine i50 Tridata display set incl. transducers

Raymarine i50 Set Tridata display (E70060) incl. P120 en P19 transducers (E26031 en M78713-PZ) Het i50 Tridata display combineert snelheid en diepte gegevens en is een multifunctionele oplossing voor het weergeven van diepte, snelheid, logboek en watertemperatuur gegevens. Het i50 Tridata-display combineert de functies van zijn broers voor diepte en snelheid in één krachtig en ruimtebesparend instrument. Het 3-regelige Tridata-display is gemakkelijk af te lezen, zelfs van een afstand, en geeft de kritieke diepte- en snelheidswaarden extra groot weer. Het contrastrijke LCD-scherm, de grote cijfers en de rode achtergrondverlichting zorgen voor een uitstekende afleesbaarheid onder alle omstandigheden. De i50 instrumenten ondersteunen ook de lokale en groepsbrede dimfunctie. Dit maakt het eenvoudig om de helderheid van meerdere Raymarine producten tegelijkertijd aan te passen. Eenvoudige drukknoppen bieden eenvoudig toegang tot alle datadisplays. De i50 serie instrumenten zijn de perfecte combinatie van hoge prestaties, gebruiksgemak en robuuste betrouwbaarheid. 3-regelig display van diepte, snelheid en log/temperatuur gegevens Rode achtergrondverlichting verbetert de zichtbaarheid 's nachts Compatibel met SeaTalkNG, NMEA2000 en het SeaTalk-netwerk Geïntegreerde interface voor diepte- en snelheids/temperatuurtransducers Compact formaat Laag stroomverbruik Opbouwmontage of optionele montagekit voor beugelmontage Alle i50 instrumenten zijn ontworpen voor volledige integratie met Raymarine stuurautomaten en andere navigatieapparatuur, waaronder de i60. Elk i50 instrument kan worden geconfigureerd als master display met een eigen transducer of als repeater display die informatie toont van een andere bron in het netwerk. i50 instrumenten zijn geschikt voor SeaTalkNG netwerken en kunnen eenvoudig worden aangesloten op NMEA2000 of oudere SeaTalk netwerken. Leveringsomvang: 1x E70060 i50 Tridata display (digitaal) 1x E26031 ST800-P120 transducer 1x M78713-PZ P19 doorbraaksensor 1x A06047 ST1 adapterkabel 3 PIN Documenten Gebruiksaanwijzing NL - Raymarine i50 Gebruiksaanwijzing DE - Raymarine i50 Gebruiksaanwijzing FR - Raymarine i50 Montagemal meertalig - Raymarine i50 Flush Mount - Raymarine i50 Gebruiksaanwijzing NL - Raymarine i50 Gebruiksaanwijzing DE - Raymarine i50 Gebruiksaanwijzing FR - Raymarine i50 Montagemal meertalig - Raymarine i50 Flush Mount - Raymarine i50

€ 779,99* € 1.005,55* (22% bespaard)
Raymarine Axiom 12 kaartplotter multifunctioneel touch display
Raymarine Axiom 12 kaartplotter multifunctioneel touch display

Raymarine Axiom+ 12 kaartplotter 12 multifunctioneel display, touchscreen (E70638) Axiom®+ is een nieuwe generatie Axiom-kaartplotters die zijn geüpgraded met displays met een hogere resolutie voor alle weersomstandigheden en die 25 procent helderder zijn dan de vorige generatie. Axiom+ displays zijn uitgerust met een krachtige quad-core-processor voor toonaangevende responsiviteit en snelheid. Maak probleemloos kaarten en breid Axiom+ uit met solid-state radar- en FLIR-warmtebeeldcamera's of voeg een maritieme camera toe en navigeer met ClearCruise Augmented Reality. Axiom+ beschikt over het gerenommeerde LightHouse-besturingssysteem, zodat u eenvoudig kunt navigeren en het systeem kunt uitbreiden.  Snelle en vloeiende kaartweergave van nieuwe Raymarine LightHouse-kaarten, plus Navionics en elektronische C-MAP-kaarten. Krachtige quad-core processor en verbeterde opslag aan boord voor persoonlijke gegevens en apps. Het slimme en intuïtieve LightHouse-besturingssysteem maakt navigeren eenvoudig. Klaar om uit te breiden-netwerk met meerdere displays, radars, motoren, maritieme camera's en nog veel Meer. De upgraded IPS-displaytechnologie levert kaarten, sonar, radar en video in een verbluffende kleur. Verbeterde weergave met nieuwe LightHouse-kleurenthema's , waaronder dag-, schemering- en nachtmodus. 25 procent helderder (tot 1.800 nits) Axiom+ beschikt over HydroTough met nano-coating en schokbestendige schermen die water, olie en vlekken laten verdwijnen. De HydroTough-technologie voor alle weersomstandigheden zorgt voor een verbeterde kleur en contrast en een nauwkeurige touchbediening - ook als deze nat is. Voeg een AIS (automatic identification receiver) toe en navigeer veilig over drukke waterwegen met AIS object-overlays Upgrade naar ClearCruise Augmented Reality en visualiseer AIS objecten, navigatiehulpmiddelen en waypoints op video met hoge resolutie. Vermijd obstakels met optionele Quantum- en Cyclone-radars en met Doppler-objecttracking.

€ 2.463,90* € 2.969,05* (17% bespaard)
Raymarine i60 wind display, analoog
Raymarine i60 wind display, analoog

Raymarine i60 Wind display (E70061)Het i60 Wind display geeft analoge en digitale data en berekent de schijnbare (relatieve) en ware windsnelheid/-hoek.Het i60 Wind display berekent zowel de ware als de schijnbare windsnelheid en -hoek. De windhoek wordt weergegeven op een eenvoudig te begrijpen analoog naalddisplay, terwijl de windsnelheid wordt weergegeven op een LCD-display met hoog contrast. Het i60 Wind instrument geeft belangrijke informatie voor zeilschepen en voelt zich ook thuis aan boord van goed uitgeruste toer- en vissersboten.De i60 Wind is ontworpen voor een goede afleesbaarheid bij dag en nacht. Het LCD-scherm met hoog contrast en de rode achtergrondverlichting zorgen voor een uitstekende leesbaarheid onder alle omstandigheden. De i60 instrumenten ondersteunen ook de lokale en groepsbrede dimfunctie. Hierdoor is het eenvoudig om de helderheid van meerdere Raymarine producten tegelijkertijd aan te passen. Eenvoudige drukknoppen bieden eenvoudig toegang tot alle datadisplays. De i60 serie instrumenten zijn de perfecte combinatie van hoge prestaties, gebruiksgemak en robuuste betrouwbaarheid.Alle i60 instrumenten zijn ontworpen om volledig geïntegreerd te worden met Raymarine stuurautomaten en andere navigatieapparatuur. Elk i60 instrument kan worden geconfigureerd als master display met een eigen transducer of als repeater display die informatie toont van een andere bron in het netwerk. i50 instrumenten zijn geschikt voor SeaTalkng netwerken en kunnen eenvoudig worden aangesloten op NMEA2000 of oudere SeaTalk netwerken. Gebruiksaanwijzing NL Raymarine i60 Gebruiksaanwijzing DE Raymarine i60 Gebruiksaanwijzing FR Raymarine i60 Montagemal meertalig Raymarine i60 Flush Mount Raymarine i60

€ 499,99* € 589,05* (15% bespaard)
Raymarine i70s multifunctioneel instrument zwart
Raymarine i70s multifunctioneel instrument zwart

Raymarine i70s multifunctioneel instrument (kleurendisplay) zwart De multifunctionele i70s biedt u de flexibiliteit om juist die instrument- en navigatiegegevens weer te geven die belangrijk voor u zijn. De i70s is uitgerust met een stoer en helder 4,1" display en is gemakkelijk naar wens aan te passen met digitale, analoge en grafische weergaves van diepte, snelheid, wind en meer. Voeg de i70s toe aan uw bestaande Raymarine-instrumentensysteem of creëer een netwerk van i70-displays en -sensoren, de keuze is aan u. Extra grote LCD-display van 4,1 inch die goed zichtbaar is in de zon Meerdere kleurenpaletopties voor een optimale weergave overdag en 's nachts Optische verlijming verbetert de helderheid, maximaliseert het contrast en voorkomt een beslagen scherm Grote, duidelijke tekens tot wel 43 mm/1,7 inch hoog voor eenvoudige weergave Met de AIS-repeater kunnen AIS-objecten in de buurt worden weergegeven Weergave van gegevens omvatten Wind, Snelheid, Diepte, Tridata, Motor, Omgeving, Brandstof en Navigatie Compatibel met SeaTalkng, NMEA2000 en SeaTalk-netwerk Compacte voetafdruk Laag energieverbruik Paneelmontageset of optionele beugelmontageset De i70s plaatst veelgebruikte navigatiefuncties binnen handbereik. De Lighthouse instrumenteninterface komt overeen met de Raymarine Lighthouse multifunctionele displays, zodat Raymarine MFD-gebruikers zich meteen thuis zullen voelen bij de i70s. De i70s van Raymarine biedt ook connectiviteit met de volgende netwerken voor op boten: Eerste generatie SeaTalk-netwerken met gebruik van een SeaTalk-naar-SeaTalkng-adapterkabel Huidige generatie SeaTalkng-netwerken NMEA2000-netwerken met gebruik van een SeaTalkng-naar-DeviceNet-adapter Naast flexibele netwerkmogelijkheden biedt de i70s databronnen die door de gebruiker te selecteren zijn, voor integratie met multi-sensornetwerken. AIS repeater Geef AIS-objecten weer vanuit NMEA 2000 AIS-ontvangers. Geef de 25 dichtstbijzijnde schepen weer die met AIS zijn uitgerust en selecteer objecten om informatie over deze schepen te ontvangen. Connectiviteit van de transducer Koppel i70s-instrumenten met de innovatieve iTC-5-instrumenttransducerconverter voor naadloze integratie met de analoge diepte-, wind-, snelheids- en roertransducer. Anderzijds kan de i70s via het netwerk met de DST800/DST810 en p79s Airmar smart tranducers worden verbonden. Gebruiksaanwijzing Raymarine i70s NL Gebruiksaanwijzing Raymarine i70s DE Gebruiksaanwijzing Raymarine i70s FR Gebruiksaanwijzing Raymarine i70s IT Montagemal Raymarine i70s/p70s/p70Rs Flush Mount Raymarine i70s

€ 599,99* € 708,05* (15% bespaard)
Raymarine DST800 analoge transducer

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Raymarine DST800 analoge transducer

Raymarine DST800 analoge transducer, 200 kHz (A22154) De DST800 is een traditionele analoge diepte-, snelheid- en temperatuurtransducer voor Raymarine-instrumentsystemen.     Sluit de DST800 direct aan op de i40 Bidata-, i50 Tridata- of iTC-5-instrumenttransduceromvormer en ontvang nauwkeurige diepte-, snelheid- en watertemperatuurgegevens op uw verbonden apparaten.  De sensoren van de transducer worden gekalibreerd vanaf het gastheerinstrument.  Bij aansluiting op de iTC-5, wordt de kalibratie uitgevoerd via een met het netwerk verbonden Axiom-kaartplotter of i70s-instrument.  Handige diepte-, snelheid- en temperatuursensoren zijn uitgevoerd in één enkele rompdoorvoerfitting van 5 cm. 200 kHz-frequentie compatibel met analoge diepte-instrumenten De brede, ventilatorvormige bundel werkt goed op rompen met hoge romphoek, zelfs wanneer er slagzij gemaakt wordt De zeer sterke kunststof behuizing van 5 cm is geschikt voor rompen van glasvezel of metaal Intrekbare behuizing met waterklep voor eenvoudig onderhoud 14 m (45 voet) verbindingskabel met analoge kabelschoenen Compatibel met de meeste verouderde analoge Raymarine-instrumenten  (ST40, ST60, ST60+, ST70, transducerpods)

€ 279,99* € 333,20* (16% bespaard)
Raymarine i50 echolood dieptemeter
Raymarine i50 echolood dieptemeter

Raymarine dieptemeter i50 diepte (E70059) De i50 Diepte laat de minimale en maximale diepte zien met geluidssignalen voor ondiep, anker en diep water. Vanwege de extra grote cijferweergave en eenvoudige toetsenbordbediening is de i50 eenvoudig en snel in gebruik. REALTIME WEERGAVE VAN DE WATERDIEPTE Het i50 Diepte-instrumentdisplay laat de realtime waterdiepte zien, samen met hoorbare en zichtbare waarschuwingen voor ondiep water. Het houdt ook de maximale en minimale diepte en de dieptetrend bij. Met grote cijferweergaven en hoorbare alarmen voor diep, anker en ondiep water, is dit display perfect voor zeilboten, motorboten, jachten en RIB's. Het i50 Diepte-instrument is ontworpen voor goed zicht. Het contrastrijke LCD-scherm, de extra grote cijferweergave en de rode achtergrondverlichting zorgen onder alle omstandigheden voor een uitstekend zicht. De i50-instrumenten ondersteunen ook de dimregeling op lokaal en groepsniveau. Hierdoor is het eenvoudig om de helderheid van meerdere Raymarine-producten in één keer aan te passen. Door de eenvoudige toetsbediening zijn alle gegevensdisplays snel toegankelijk. De instrumenten uit de i50-serie combineren krachtige prestaties, eenvoudige bediening en robuuste betrouwbaarheid op een perfecte Manier. BELANGRIJKSTE EIGENSCHAPPEN VAN DE I50 DIEPTE Extra grote cijferweergave om overdag en 's nachts goed te zien Rode achtergrondverlichting verbetert de zichtbaarheid 's nachts Compatibel met SeaTalkng, NMEA2000 en SeaTalk-netwerk Geïntegreerde interface voor dieptetransducer Compacte voetafdruk Laag energieverbruik Paneelmontageset of optionele beugelmontageset VOLLEDIGE INTEGRATIE MET RAYMARINE-APPARATUUR Alle i50-instrumenten zijn ontworpen om volledig te integreren met de stuurautomaten en andere navigatieapparatuur van Raymarine. Elk i50-instrument kan worden geconfigureerd als een Master-display, met een eigen transducer of als een Repeater-display, met informatie van een andere bron op het netwerk. i50-instrumenten zijn geschikt voor het netwerk van SeaTalkng en kunnen eenvoudig worden aangepast om aan te sluiten op het NMEA2000- of oudere SeaTalk-netwerken. Gebruiksaanwijzing NL - Raymarine i50 Gebruiksaanwijzing DE -Raymarine i50 Gebruiksaanwijzing FR - Raymarine i50 Montagemal meertalig - Raymarine i50 Flush Mount - Raymarine i50

€ 459,99* € 589,05* (22% bespaard)