€ 79,90*
% € 105,79* (24% bespaard)Beschikbaar, levertijd: 2-5 werkdagen
Beschrijving
Plastimo klapanker gegalvaniseerd
Thermisch verzinkt staal.
Beoordelingen 0
0 van 0 beoordelingen
Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren
Aanmelden
Klanten kochten ook
Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren
FSE Robline landvast Rio - met oog, diameter 10mm, lengte 10m, kleur zwart/wit Specificaties : Kern: Polyester Mantel: Polyester 24 Toepassingsgebied: ankerlijn, landvast Rio is beschikbaar in verschillende diameters en kleuren. Het wordt door zijn enorme slijtvastheid en uitzonderlijke grip gekenmerkt. Rio maakt ook indruk op de consument met zijn hoge treksterkte, UV-bestendigheid en is gemakkelijk te splitsen.
Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren
Liros ankerlijn met ingesplitste kous - Liros Handy-Anchor touw, met 10m loodinleg, kleur wit-blauw, diameter 12mm, lengte 30m Deze ankerlijn is voorzien van 10m loodinleg en kan zonder kettingvoorloper worden gebruikt. Het gebruikte materiaal is slijtvast en UV-bestendig en wordt gekenmerkt door een hoge breekbelasting van 2200daN. Deze lood ankerlijn is voorzien van een oog/roerhoed en is gemaakt van wit-blauw touw. De diameter van de lijn is 12mm en de lengte is 30m. Dit Handy-Anchor touw van Liros is gemaakt van polyester, dat tijdens de productie 20 keer gevlochten werd en waarin de loodinleg werd verwerkt. Deze ankerlijn is voorgemonteerd door de fabrikant Liros en wordt geleverd in een aantrekkelijke Liros zeiltas. Door deze voormontage kunnen wij de hoogste las- en verwerkingskwaliteit en een zeer snelle levering garanderen.
Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren
Majoni bootspatborden set van 4 met 4 Star spatborden incl. spatbordlijnen, 2 vervangingsventielen, 1 ventieladapter De complete 12skipper set bestaat uit 4 Majoni bootspatborden van hoge kwaliteit, 4 12skipper spatbordlijnen, 2 vervangingsventielen en een ventieladapter. De lange stootwillen zijn voorzien van twee stevige ogen voor een betrouwbare bevestiging aan de boot. De bootfenders zijn voorzien van een kogelkraan. Met de ventieladapter kan de bootspatbord worden opgepompt met elke luchtpomp voor fietsventielen of autoventielen. De fenders kunnen worden opgeblazen tot een maximale luchtdruk van 0,2 bar! De stootwillen worden leeg geleverd .
Plastimo Eerste Hulp Doos OffshoreLaat de bemanning de meeste incidenten aan boord afhandelen.3 kits voor kust-, rivier- of oceaanzeilen. Geleverd in een handig plastic doosje.Voor de kust en op rivieren: 6 tot 60 NM van de beschutting.
Gemiddelde waardering van 4.6 van 5 sterren
Set van 4: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, marineblauw, inclusief herlaadsets - zwemvest Leveringsomvang: - Vier (4x) 12skipper automatische reddingsvesten 165N ISO, marineblauw - Vier (4x) 12skipper herlaadsets 165N UML 33g Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 165 Newton, behoort tot de 150N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3. De gebruikte trekker is de UML trekker (United Moulders). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat u de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit zwemvest bevat een 33g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. De eerste onderhoudsbeurt is 24 maanden na levering (factuurdatum) nodig. Er is bewust afgezien van een extra onderhoudssticker op het reddingsvest. Het vest wordt volledig gebruiksklaar verzonden, inclusief CO2-patroon en ontgrendelaar. Het vest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en trekker verzonden. Documenten 12skipper Reddingvest 165N Gebruiksaanwijzing
Klanten hebben ook het volgende gezien
Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren
12skipper Kolumbus zeilrubberlaarzen unisex De rubberen laars - met hiel- en wreefversteviging. De flexibele stof maakt het gemakkelijker om de laars aan te trekken. De rubberen laars heeft ook een antislipzool voor maximale grip, zelfs bij slecht weer. Het ontwerp is eenvoudig en is versierd met het ronde 12skipper-logo. • korte laars • Gemakkelijk aan en uit te trekken • antislip zool
Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren
Helly Hansen Pier zeilbroek 4.0 dames Onze tuinbroek voor kustzeilen is ontworpen voor de klassieke zeiler die op zijn broek wil kunnen vertrouwen tijdens kustavonturen. Deze 2-laags broek is ontwikkeld op basis van kennis uit het werken met professionele zeilers en kustwerkers en is waterdicht, winddicht en ademend. Andere belangrijke kenmerken zoals verstevigde zit- en kniestukken, een gelede constructie voor meer bewegingsvrijheid en een sneldrogende voering beschermen je langdurig tegen wind en water. HELLY TECH® PERFORMANCE stof 2-laags Volledig getapete naden Versterkte stof op het zitvlak en de knieën Hoog, beschermend rugpand Verstelbare bretels YKK® 2-weg ritssluiting aan de voorkant Verstelbare zoom Voering van netstof voor extra comfort Externe ophanglus Sneldrogende voering Stormflap aan de voorkant Elastische taille Dijbeen zak Gedrukt HH® logo Neonkleurige Details Verstevigende stof op geselecteerde plaatsen Versteviging op de knieën voor beter comfort en optimale pasvorm Ingezet kruis voor optimale bewegingsvrijheid PFC-vrij
Vetus set bouten Uniflex en Bullflex, flens 4' 5'M10 tapeinden, 4 x M10 moeren, 4 x M10x30(Set studs 4' en 5' unifl.12-13-16 + Bulfl.1-8)
EasyCUT Bandschuurpapier 4,5m x 115mm Het EasyCUT bandschuurpapier is verpakt in een lengte van 4,5 meter. Het hoogwaardige nat-schuurpapier is ideaal voor vrijwel alle schuurwerkzaamheden. Het zeer flexibele EasyCut bandschuurpapier is geschikt voor zowel handmatige als machinale toepassingen. De grootte van het schuurpapier bedraagt 4,5 meter x 115 millimeter. Welke korrel voor welke schuurwerkzaamheden? - tot K 30: Verwijderen van verf- en lijmlagen - K 40 tot K 90: Grof voorslijpen van onbehandelde houtoppervlakken - K 100 tot K 200: Fijnslijpen van licht behandelde houtoppervlakken - K 210 tot K 1000: Natschuren van gegronde en gelakte oppervlakken
Inhoud: 4.5 Meter (€ 2,00* / 1 Meter)
Plastimo-halanker Het meest gebruikte anker; een onmisbaar basiselement. Thermisch verzinkt staal. A: 810 mm B: 500 mm C: 60 mm D: 22 mm E: 22 mm F: 27 mm
Ocean Signal LB8E rescueME EPIRB1 vervangingsbatterijVervangingsbatterij-kit