Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Schrijf een beoordeling

Plastimo houten noodstop lekstop set - lengte 110 mm, breedte 19-50 mm

Beschrijving

Plastimo houten lekstop set voor noodgevallen op het water - lengte 110 mm, breedte 19-50 mm

Noodstop set van hout om een lekkage snel te dichten.

Verschillende maten voor bijna ieder noodgeval.

Eigenschappen
Serie/Model: rescue
Soort product: Veiligheid

fabrikantgegevens
PLASTIMO
rue Amiral Dordelin 21 , 56100 Lorient
Île-de-France, Frankreich
https://www.plastimo-pro.com/contact-us/

Beoordelingen
0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Plastimo houten noodstop lekstop set - lengte 40-80 mm, breedte 4-35 mm

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Plastimo houten noodstop lekstop set - lengte 40-80 mm, breedte 4-35 mm
Plastimo houten lekstop set voor noodgevallen op het water - lengte 40-80 mm, breedte 4-35 mm Noodstop set van hout om een lekkage snel te dichten. Verschillende maten voor bijna ieder noodgeval.

€ 8,99*
Yachtcare Leak Hero lekafdichting - 625ml

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Yachtcare Leak Hero lekafdichting - 625ml
Yachtcare Leak Hero lekafdichting - 625ml Was- of vetachtige lekafdichting die klaar is voor onmiddellijk gebruik in een noodsituatie aan boord, zoals het binnendringen van water, en die een lekkage afdicht. In geval van nood wordt de afdichting met de hand op het beschadigde gebied aangebracht of geperst. Het instromende water heeft geen invloed op de hechting aan de ondergrond en de directe afdichtende werking. Hecht zonder problemen op vele ondergronden. LEAK HERO mag in geval van nood op geen enkel jacht worden vermist. Toepassingsgebied: Stopt het binnendringen van water in enkele seconden Hecht lekkages in geval van nood onmiddellijk klaar voor gebruik op alle materialen Ook van toepassing onder water Makkelijk te gebruiken Verpakking: 625 ml

Inhoud: 0.625 Liter (€ 47,98* / 1 Liter)

€ 29,99* € 39,80* (25% bespaard)
12skipper Automatyczna kamizelka ratunkowa 165N ISO z uprzężą/pasem ratunkowym, granatowa

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

12skipper automatisch reddingsvest 165N met harnas, marineblauw
12skipper automatisch reddingsvest 165N (150N klasse) met harnas/reddingsgordel, UML-release, marineblauw - zwemvest Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 165 Newton, behoort tot de 150N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3. Het reddingsvest is uitgerust met een textiel harnas (ook wel Lifebelt genoemd) en is goedgekeurd voor gebruik met veiligheidsgordels en veiligheidslijnen volgens de DIN EN ISO 12401 norm. Dit textiele harnas heeft ten opzichte van de conventionele D-ring van roestvrij staal als voordeel dat het lichter is en tijdens gebruik geen storende geluiden veroorzaakt, zonder daarbij aan veiligheid in te boeten. De trekker die hier wordt gebruikt is de UML trekker (United Moulders). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat je de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit zwemvest bevat een 33g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: 12skipper herlaadset 165N UML (33g reservepatroon + trigger) Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Plastimo in Europa. De eerste onderhoudsbeurt is 24 maanden na levering (factuurdatum) nodig. Er is bewust afgezien van een extra onderhoudssticker op het reddingsvest. Het vest wordt volledig gebruiksklaar verzonden, inclusief CO2-patroon en ontgrendelaar. Het vest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en trekker verzonden.

€ 69,90*
Ocean Signal AIS MOB1 Ocean Rescue noodzender

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Ocean Signal AIS MOB1 Ocean Rescue noodzender
Ocean Signal AIS MOB1 Ocean Rescue noodzenderEenmaal geactiveerd stuurt de MOB1 een alarm naar alle AIS ontvangers en AIS plotters in de directe omgeving. De geïntegreerde GPS zorgt voor een snelle, nauwkeurige lokalisatie vanaf het schip.Ontworpen voor integratie in het Spinlock reddingsvestDe meest compacte AIS-unit op de marktAIS-unit wordt automatisch geactiveerd wanneer het reddingsvest wordt opgeblazenGeïntegreerd knipperlicht voor maximale zichtbaarheid7 jaar levensduur van de batterij24+ uur werkingstijdGebruiksklaar ingebouwd

€ 319,99* € 399,00* (20% bespaard)
12skipper automatisch reddingsvest voor kinderen 150N, roze

Gemiddelde waardering van 4.7 van 5 sterren

12skipper automatisch reddingsvest voor kinderen 150N, roze
12skipper Junior automatisch reddingsvest 150N met harnas, UML-trekker, lichaamsgewicht 15-40kg voor kinderen, marineblauw - zwemvest Het automatische reddingsvest voor kinderen is geschikt voor kinderen met een lichaamsgewicht van 15-40 kg. Het automatische reddingsvest is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3 en heeft een drijfvermogen van 150N. Dit automatische reddingsvest is uitgerust met een harnas, dat vaak ook wel een D-ring of reddingsgordel wordt genoemd en wordt gebruikt om veiligheidsgordels of reddingslijnen vast te maken. Het harnas is goedgekeurd volgens DIN EN ISO 12401. Daarnaast is er een eenvoudig kruisbandje en een signaalfluitje op het reddingsvest. De trekker die hier wordt gebruikt is de UML trekker (United Moulders). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Dit reddingsvest wordt geleverd met een 24g patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: 12skipper herlaadset 150N UML 24g UML 24 g Het 12skipper reddingsvest wordt door Marinepool in Europa geproduceerd. Het zwemvest wordt volledig gebruiksklaar inclusief CO2-patroon en trekker verzonden. Op het moment van ontvangst heeft het vest minimaal 24 maanden tot het volgende onderhoud.

€ 79,90*
Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Secumar Ultra 170 automatische reddingsvest 165N, kleur lichtblauw/grijs

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Secumar Ultra 170 automatische reddingsvest 165N, kleur lichtblauw/grijs
Secumar Ultra 170 automatisch reddingsvest 165N (150N klasse), kleur lichtblauw-grijs Het Secumar Ultra 170 is een automatisch reddingsvest in de 150N klasse, uitgerust met een 32g CO2 patroon. Dit model is ideaal voor watersporten waar lichte kleding wordt gedragen, of het nu gaat om op de motorboot, de rubberboot, de kano of op een jacht. De Ultra 170 is zeer plat en licht, dit zorgt voor een bijzonder goed draagcomfort. Dit reddingsvest wordt gesloten door middel van een kliksluiting (50mm) met geïntegreerd harnas, waardoor het gemakkelijk aan dek op te pakken is, zodat u altijd een verbinding met de boot heeft. Het reddingsvest bestaat uit één enkele drijfkamer, waardoor het nekgedeelte bijzonder plat is en een optimale bewegingsvrijheid wordt gegarandeerd. Dankzij een fleecekraag schuurt de nek niet tegen het harde materiaal van het reddingsvest, waardoor de Ultra 170 bijna onopgemerkt kan worden gedragen en de drager niet stoort tijdens welke activiteit dan ook. In contact met water blaast het reddingsvest automatisch op. Bovendien is er een handmatige ontgrendeling op het reddingsvest, waardoor het ook aan dek kan worden opgeblazen zonder contact met water. De druk van het automatische reddingsvest kan na activering via een ventiel handmatig worden aangepast. De drijverkamer van het Secumar Ultra 170 Harnas is in signaalgeel en de reflecterende strips zorgen voor een optimale zichtbaarheid. Het automatische reddingsvest is ook voorzien van een signaalfluit. Op het moment van ontvangst kan het vest minimaal 24 maanden gebruikt worden tot het volgende onderhoud.

€ 142,99* € 168,90* (15% bespaard)
Plastimo houten noodstop lekstop set - lengte 40-80 mm, breedte 4-35 mm

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Plastimo houten noodstop lekstop set - lengte 40-80 mm, breedte 4-35 mm
Plastimo houten lekstop set voor noodgevallen op het water - lengte 40-80 mm, breedte 4-35 mm Noodstop set van hout om een lekkage snel te dichten. Verschillende maten voor bijna ieder noodgeval.

€ 8,99*
Secumar Free 100 reddingsgordel met opblaasbaar reddingsvest 110N

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Secumar Free 100 reddingsgordel met opblaasbaar reddingsvest 110N
Secumar Free 100 reddingsgordel met halfautomatisch reddingsapparaat voor zwemmers en staande peddelaars 110N Dit reddingsvest is een opblaasbaar reddingsmiddel voor zwemmers, stand-up paddlers en alle watersporters op en om het water. De FREE 100 wordt door middel van een band over de heupen gedragen en valt zelfs met badkleding bijna niet op. In een noodgeval kan het reddingsvest eenvoudig aangetrokken worden en als een volledig reddingsmiddel worden gebruikt. Het reddingsvest SECUMAR FREE 100 geeft een veilige gevoel tijdens het dragen voor zwemmers. Het komt toch nog regelmatig voor, dat er plotseling toch problemen ontstaan, bijvoorbeeld in de vorm van kramp of vermoeidheid. Dan is het moment om de SECUMAR FREE 100 in te zetten. Dat is het nieuwe reddingsvest in de 100N categorie, die niet veel groter is dan een dikke riem. In een compact tasje aan een heupgordel is het drijflichaam opgevouwen. Testen hebben uitgewezen dat de gordel tijdens het zwemmen nauwelijks merkbaar is. In geval van nood trekt de drenkeling het drijflichaam uit het tasje, voor de buik, en trekt deze direct over het hoofd. Door middel van een handbediening wordt de CO2 patroon geactiveerd. De CO2 stroomt in het drijflichaam en zorgt voor drijfvermogen en stabiliteit van vest en drenkeling. Dit type reddingsvest wordt aan de andere kant van de Atlantische Oceaan veelvuldig gebruikt. In de Verenigde Staten behoort dit type reddingsvest tot de geliefdste modellen. Aangezien een reddingsvest uit de 150N- of 275N categorie voor vele watersporten essentieel is, biedt de SECUMAR FREE 100 een goed back-up systeem voor lichtere eisen, in het bijzonder zwemmen, maar ook het populaire SUP (Stand Up Paddling).  Bij deze sporten is veiligheid opgeborgen in de gordel en blijft het bovenlijf vrij.  

€ 128,99* € 152,90* (16% bespaard)
Plastimo sprayhood/spatscherm voor reddingsvest

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Plastimo sprayhood/spatscherm voor reddingsvest
Plastimo sprayhood/spatscherm voor reddingsvest   Plastimo - sprayhood De sprayhood biedt extra bescherming tegen golven en verhoogt de zichtbaarheid in noodsituaties. - Y-vorm, zodat andere overlevingsuitrusting niet wordt beperkt. (PLB, zwaailicht, reflecterende strepen ...) - Optimale zichtbaarheid: felle fluorescerende kleur gecombineerd met reflecterende strepen op hoofd en borst. Gemakkelijk aan te brengen op het Plastimo reddingsvest, bescherming en zichtbaarheid in noodsituaties. Kan worden gecombineerd/gebruikt met de volgende modellen: Pilot 165, EVO 165, SL180, Pilot Pro 180, Pilot 275, Pilot 290, Pilot Race, Austral SOLAS.      

€ 31,99* € 36,14* (11% bespaard)
Yachtcare Leak Hero lekafdichting - 625ml

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Yachtcare Leak Hero lekafdichting - 625ml
Yachtcare Leak Hero lekafdichting - 625ml Was- of vetachtige lekafdichting die klaar is voor onmiddellijk gebruik in een noodsituatie aan boord, zoals het binnendringen van water, en die een lekkage afdicht. In geval van nood wordt de afdichting met de hand op het beschadigde gebied aangebracht of geperst. Het instromende water heeft geen invloed op de hechting aan de ondergrond en de directe afdichtende werking. Hecht zonder problemen op vele ondergronden. LEAK HERO mag in geval van nood op geen enkel jacht worden vermist. Toepassingsgebied: Stopt het binnendringen van water in enkele seconden Hecht lekkages in geval van nood onmiddellijk klaar voor gebruik op alle materialen Ook van toepassing onder water Makkelijk te gebruiken Verpakking: 625 ml

Inhoud: 0.625 Liter (€ 47,98* / 1 Liter)

€ 29,99* € 39,80* (25% bespaard)
Secumar Survival 220 automatisch reddingsvest 220N donkerblauw

Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren

Secumar Survival 220 automatisch reddingsvest 220N donkerblauw
Secumar Survival 220 automatisch reddingsvest 220N donkerblauw Het automatisch opblaasbare reddingsvest SURVIVAL 220 biedt een maximaal drijfvermogen in de prestatieklasse 150N. De ergonomisch voorgevormde schouderpartij biedt een ongekend draagcomfort en is bijzonder geschikt voor lange cruises. Dankzij een gewatteerde, verstelbare rugriem kan het reddingsvest individueel over de schouders worden aangepast. Het modieuze ontwerp van de SURVIVAL 220 valt op door een dwarsrits. Dit vergemakkelijkt het in- en uitpakken van het klein verpakte 150N drijflichaam. De SURVIVAL 220 heeft een geïntegreerd dekharnas met een D-ring van textiel. Deze is lichter dan een roestvrijstalen D-ring en kan niets raken op of onder het dek. Kruisband en spraykap zijn standaard. De noodverlichting en noodzender van de serie easyRescue kunnen achteraf worden ingebouwd.

€ 309,99* € 379,90* (18% bespaard)