Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Schrijf een beoordeling

NKE Extension Cable voor Gyro 3 Rudder Reference 6 m

Beschrijving

NKE Extension Cable voor Gyro 3 Rudder Reference 6 m

Eigenschappen

Soort product: Kabel
Productnummer: NK-100-100-067
Fabrikantnummer: N-PF000120

fabrikantgegevens



Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Sprenger One Step Marine 1000g
Sprenger One Step Marine 1000g

Sprenger One Step MarineMet SPRENGER One Step Marine kan de volledige lakbehandeling in één werkstap worden uitgevoerd. Het product is geschikt voor gelcoat, gelakte oppervlakken, metalen onderdelen en glad verzegeld hout. De innovatieve formule frist verbleekte lak op, verwijdert kleine tot middelgrote krassen en schuursporen tot korrel 2500 en creëert een vrijwel hologramvrij oppervlak. Hoogwaardige micro-polymeren verzegelen de lak langdurig en zorgen voor een diepe glans – een extra verzegeling is niet nodig.Toepassing: Voor gebruik schudden. SPRENGER One Step Marine kan zowel met de hand als met roterende of excentrische polijstmachines worden verwerkt. Breng SPRENGER One Step Marine aan op een middelharde polijstspons en verwerk het met gelijkmatige bewegingen op middelmatig toerental. Na een korte droogtijd de resten met een zachte microvezeldoek uitpoetsen tot hoogglans.

Varianten van € 29,90
€ 48,90* € 49,95* (2% bespaard)
Ronstan S32 T-rail eindkap, kunststof
Ronstan S32 T-rail eindkap, kunststof

Ronstan S32 T-rail eindkap, kunststofRAILBEVESTIGINGEN. 6 mm (1/4„) verzonken schroeven met een onderlinge afstand van 100 mm (3 15/16“).

€ 1,90* € 2,29* (17% bespaard)
LOOP Shackle kort 2 mm, lengte 75 mm

LOOP ShackleLOOP®-sluitingen worden vervaardigd uit Compact Braid van Gottifredi Maffioli, een enkelvoudig gevlochten Dyneema® SK78-materiaal met een polyurethaancoating. Dit hightechmateriaal is uiterst sterk, licht en waterbestendig en wordt gekenmerkt door een uitstekende slijtvastheid en een zeer geringe rek. KOHLHOFF LOOP®-sluitingen zijn licht en compact. Dankzij hun flexibiliteit kunnen ze overal worden gebruikt, vooral op moeilijk bereikbare plaatsen. Ze veroorzaken geen schade aan het dek, de romp, de opbouw of de tuigage. Wanneer ze overboord vallen, zinken ze niet en bovendien zijn ze voordelig geprijsd. KOHLHOFF LOOP®-sluitingen zijn verkrijgbaar in verschillende diameters en lengtes.

€ 5,97* € 7,10* (16% bespaard)
Ronstan S60 Orbit Block, enkel, hondsvot
Ronstan S60 Orbit Block, enkel, hondsvot

Ronstan S60 Orbit BlockOrbit Blocks™ vormen een compromisloze productserie die is ontwikkeld om te voldoen aan de eisen en verwachtingen van de zeer toegewijde en steeds professionelere wedstrijdzeiler. De zijwangen, inclusief de kopconstructie en naaf, worden als één geheel nauwkeurig uit massief legeringsmateriaal vervaardigd, waarbij alleen materiaal aanwezig blijft waar het bijdraagt aan de belastbaarheid van het blok en extra bevestigingsmiddelen overbodig worden. De Orbit-schijf beschikt over opgesloten Acetal- of Torlon®-kogellagers voor zijdelingse drukkrachten, waardoor zijplaten niet nodig zijn. Dit vermindert het gewicht en maakt een breder lageroppervlak mogelijk dat langere Torlon®-naalden kan opnemen – wat resulteert in een aanzienlijk hogere sterkte-gewichtsverhouding.

Varianten van € 245,90
€ 372,90*
Attwood accubak met ventilatie 356x245x270mm
Attwood accubak met ventilatie 356x245x270mm

Attwood accubak met ventilatie 356x245x270mmBatterij box- geventileerde accubak- vier kabelopeningen- grote handgrepen met afgeronde hoeken

€ 13,90*
NKE Cable Avionic HR Alu & HR Carbo 25 m, 17 g/m

NKE Cable Avionic HR Alu & HR Carbo 25 m, 17 g/m

€ 341,90*