Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

1 Beoordeling

Musto Evolution Crew Sunblock longsleeve dames platina, maat 16

Beschrijving

Musto Evolution Crew Sunblock longsleeve dames

UV-blootstelling is vooral hoog op het water, omdat gereflecteerd zonlicht de huid extra belast. De Sunblock longsleeve voor dames absorbeert schadelijke straling en biedt betrouwbare bescherming - ideaal voor watersporten of ontspannende uren op het dek. Het lichtgewicht, sneldrogende SPF-materiaal met een wicking finish zorgt voor een aangenaam droog gevoel. Platte naden en een ergonomische pasvorm zorgen voor maximaal comfort en onbeperkte bewegingsvrijheid. Discrete MUSTO-branding benadrukt de sportieve look. Deze longsleeve maakt deel uit van de Evo Sunblock-lijn en biedt de perfecte mix van functionaliteit en stijl - voor elke buitensportactiviteit.

  • Comfortabel wicking materiaal
  • Uitstekende vochtregulatie
  • Hoog gesloten kraag
  • Zonbeschermingsfactor 50+
  • Musto logo op de schouder

Eigenschappen

Materiaal: 74% Polyester, 26% Polyamide
Geschikt voor: Dames
Soort product: Functioneel Shirt

Maattabel

Maattabel
Productnummer: MU-750-922-205
EAN: 7040059809950
Fabrikant: Musto
Fabrikantnummer: 82445_813-16

fabrikantgegevens
Musto Ltd., International House
St Katharine's Way, St Katharine Docks 1 , E1W 1UN London
Vereinigtes Königreich
info@frisch.de

Beoordelingen 1

1 van 1 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren


100%

0%

0%

0%

0%


Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


1 beoordeling

Verified purchase

8 januari 2026 18:55 Reiner :

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Musto Sunblockshirt

Die bestellten Shirts tragen sich auf der Haut sehr angenehm und wir freuen uns auf den zusätzlichen UV Schutz

Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Zhik UV Active shirt lange mouwen dames wit, maat L
Zhik UV Active shirt lange mouwen dames wit, maat L

Zhik UV Active shirt lange mouw dames Ultieme bescherming tegen de zwaarste UV-omstandigheden wordt geboden door de beste UPF 50+ UVactive®-stof in zijn klasse. De UVactive®-stof overtreft ruimschoots de AS/NZS 4399:2017 UPF 50+ eisen en is gemaakt van een polyesterstof met hoge sterkte die ongeëvenaarde bescherming tegen de zon biedt. Deze stof is gecombineerd met een vochtregulerende technologie die vocht snel afvoert en zo zorgt voor comfort tijdens intensieve activiteiten. Dit uiterst functionele en duurzame materiaal is bovendien ontworpen om slijtage en Velcro®-sluitingen te weerstaan, die vaak voorkomen in maritieme situaties. Kenmerken UPF 50+ bescherming tegen de zon Vochtregulerende technologie voert zweet van de huid af en droogt snel aan de oppervlakte Duurzame stof gemaakt van gebreid polyester met hoge sterkte Lichtgewicht en antistatisch voor optimaal comfort en luchtcirculatie Bestand tegen slijtage en Velcro®-sluitingen Prestatiegerichte pasvorm met taps toelopende mouwen en een aansluitend lichaam voor actief comfort, zowel op als naast het water

€ 54,90* € 57,95* (5% bespaard)
Hella stekkeraansluiting 2-polig

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Hella stekkeraansluiting 2-polig

Hella stekkeraansluiting 2-polig Waterdichte stekkeraansluitingen Hoogwaardige kunststof-stekkeraansluitingen met schroefdraad voor montage binnen en buiten. Waterdicht en met ompoolbeveiliging. Met afsluitdop. Voor kabels tot 8 mm buitendiameter. Materiaalbeschrijving Behuizing van slagvast kunststof Contactdelen verzilverd Beschermingsgraad IP 67 Max. belastbaarheid 2-, 3-, 4-polig: 16 A bij 12 V 7-polig: 10 A bij 12 V Aansluiting 2-, 3-, 4-polig: Schroefaansluitingen 7-polig: Soldeeraansluitingen Installatie 2-, 3-, 4-polig: Inbouw 7-polig: Opbouw 8JA006801801 8JA006801801

€ 55,90* € 57,55* (3% bespaard)
Nationale vlag Oostenrijk - 30 x 45 cm

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Nationale vlag Oostenrijk - 30 x 45 cm

Nationale vlag Oostenrijk - Afmetingen 30 x 45cm Wanneer men in een ander land zeilt, wordt de vlag van het betreffende land uit beleefdheid onder de saling aan stuurboordzijde gehesen. Deze moet altijd hoger hangen dan de vlag van het eigen land. Deze vlag wordt gastlandvlag genoemd. Het hijsen van vlaggen van eerder bezochte landen is in de scheepvaart niet gebruikelijk. Alle beschikbare vlaggen zijn gemaakt van 100% trek- en scheurvast spunpolyester en zijn daarom goed geschikt als scheepsvlaggen.

Varianten van € 5,90
€ 7,90* € 8,90* (11% bespaard)
Plastimo Guardian Anker, 1.3kg
Plastimo Guardian Anker, 1.3kg

Plastimo Guardian Anker, 1.3kgPlastimo - Guardian Anchorvoor boten: 5-7 mGewicht: 1,3 KgAluminiumAfmetingen: zie specificatie onder downloadsHet Guardian Anchor is iets eenvoudiger en goedkoper dan het Fortress Anchor. Hij is ook gemaakt van een roestvrije aluminium/magnesium legering.

€ 148,90*
Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, rood

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, rood

Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, rood - zwemvest Leveringsomvang: - Twee (2x) 12skipper automatische reddingsvesten 165N ISO, rood Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 165 Newton, behoort tot de 150N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3. De gebruikte trekker is de UML trekker (United Moulders). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat u de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit zwemvest bevat een 33g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Plastimo in Europa. Het vest wordt volledig gebruiksklaar verzonden inclusief CO2-patroon en trekker. Na ontvangst kan het vest minimaal 24 maanden worden gebruikt tot de eerste onderhoudsbeurt. Documenten 12skipper Reddingvest 165N Gebruiksaanwijzing

Varianten van € 59,90
€ 124,90* € 179,99* (31% bespaard)