Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Schrijf een beoordeling

SALE: Magic Marine Ultimate neopreen shorts 2mm heren zwart, maat S

Beschrijving

Magic Marine Ultimate Shorts neopreen shorts 2mm heren zwart (900 black)

2mm neopreen shorts, met verstelbare taille door middel van een flexriem. Versterkt zitgedeelte met 4WaySupertex voor maximale duurzaamheid. De kleurencombinatie is ontworpen om te worden gecombineerd met andere artikelen uit het Ultimate-assortiment. Perfect voor zomerse dagen!

Eigenschappen

Materiaal: Neopreen
Activiteit: Racing/Regatta
Geschikt voor: Dames, Heren
Kleur: zwart
Laag: Baselayer
Serie/Model: Ultimate
Soort product: Zeilkleding

fabrikantgegevens
Magic Marine
Industriestraat 29A , 3281LB  Numansdorp
Niederlande
https://www.magicmarine.com/pages/contact

Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Ronstan C-Cleat schootklem - medium, geel
Ronstan C-Cleat schootklem - medium, geel

Ronstan C-Cleat schootklem - medium, geel

€ 34,90* € 38,60* (10% bespaard)
%
Musto fleece dames marineblauw-gemêleerd, maat 1
Musto fleece dames marineblauw-gemêleerd, maat 1

Musto Knitted fleecejas dames marineblauw-gemêleerd (true navy marl)

€ 139,99* € 169,00* (17% bespaard)
%
SALE: Zhik Superwarm V Top Neopren-Shirt langarm Herren marineblau-grau, Größe XXL

Gemiddelde waardering van 4.3 van 5 sterren

SALE:Zhik Superwarm V Top neopreen Shirt lange mouw dames Navy blauw grijs, maat XL

Zhik Superwarm V Top neopreen shirt lange mouw dames marineblauw grijs (navy/grey)De trendsettende stap in de wetsuit collectie van Zhik.De Zhik Superwarm Top is gemaakt van waterdicht 3 mm neopreen in vier lagen. De binnenste laag is gemaakt van fleece. De complexe 3D productie past perfect op de vorm van het lichaam en het ontbreekt bewust aan een rits. Dankzij het zeer elastische materiaal van neopreen, nylon en polyester belooft het de drager flexibele beweging, vooral op die plaatsen waar dit nodig is. Bijvoorbeeld bij de schouders, die een optimale pasvorm garanderen.Het beste materiaal en hoogwaardige afwerking - zodat de watersporter zich ook bij koud weer en in de winter droog en beschermd voelt.

€ 139,99* € 179,95* (22% bespaard)
Gill OS33J zeiljas Coastal heren rood, maat XXXL
Gill OS33J zeiljas Coastal heren rood, maat S

Gill OS33J zeiljas Coastal heren Het OS3 Coastal Jacket van Gill is een veelzijdig zeiljack dat ontworpen is voor gebruik op zowel binnen- als kustwateren. De 2-laags XPLORE® technologie zorgt voor een waterdichte en ademende buitenlaag die het hele jaar door presteert in alle weersomstandigheden - of het nu op het water is of op regenachtige dagen op het land. Deze functionaliteit wordt aangevuld met Gill SHIELD® technologie, die gebaseerd is op PFC/PFAS-vrije C0-technologie en uitzonderlijke waterafstotendheid biedt. SHIELD laat water moeiteloos van je af rollen zonder dat dit ten koste gaat van het gevoel, comfort of ademend vermogen. Dit maakt het jack duurzaam, slijtvast en ideaal voor alle zeilavonturen. Het jack heeft geraffineerde ontwerpkenmerken zoals een verstelbare capuchon met een vaste piek en een 2-voudig verstelsysteem dat optimale bescherming biedt tegen wind en regen. De hoog uitgesneden thermische kraag met dunne fleecevoering zorgt voor aangename warmte, zelfs bij koude temperaturen. De met fleece gevoerde zijzakken beschermen de handen tegen de kou en bieden ook een praktische manier om kleinere spullen in op te bergen. De jas heeft ook een goed afsluitbare binnenzak, ideaal voor waardevolle spullen. De waterdichte YKK Aquaguard ritssluiting aan de voorkant biedt betrouwbare bescherming tegen wind en vocht. Met een waterkolom van 15.000 mm en een goed ademend vermogen is het OS3 Coastal jacket de perfecte keuze voor zeilers en buitensporters die op zoek zijn naar een jack met betrouwbare bescherming. Kenmerken:     - Waterdichte en ademende 2-laags XPLORE® technologie     - Waterafstotende SHIELD® coating met PFC/PFAS-vrije C0-technologie     - Volledig gevoerde capuchon met 2-voudig verstelsysteem     - Hoog uitgesneden, met fleece gevoerde kraag     - Verstelbare manchetten met PU binnenafdichtingen     - Waterdichte YKK Aquaguard ritssluiting met stormflap aan de voorkant     - Twee reflecterende elementen op de mouwen     - Getapete naden     - Met fleece gevoerde zijzakken met klittenbandsluiting

€ 219,90* € 260,00* (15% bespaard)
Musto Championship Rash Guard shortsleeve heren wit, maat S
Musto Championship Rash Guard shortsleeve heren wit, maat S

Musto Championship Rash Guard shortsleeve heren wit (white)De Sunblock Collection van MUSTO beschermt zeilers tegen schadelijke UV-stralen UPF 50. De comfortabele platte naden zorgen ervoor dat het kledingstuk comfortabel op het lichaam zit en biedt ook uitstekende bewegingsvrijheid. Dankzij het sneldrogende, versterkte stretchmateriaal kunnen zeilers altijd op het hoogste niveau presteren.

€ 44,90*
Zhik Eco Spandex Top lange mouw dames lichtgrijs, maat XS
Zhik Eco Spandex Top lange mouw dames lichtgrijs, maat XS

Zhik Eco Spandex Top lange mouw stretch heren lichtgrijs (platinum)

€ 54,90* € 59,00* (7% bespaard)