Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Schrijf een beoordeling

Lowrance spiegelbevestiging voor HOOK² Bullet of SplitShot transducers

Beschrijving

Lowrance spiegelbevestigingsbeugel voor HOOK² Bullet of SplitShot transducers

De Bullet/SplitShot spiegelbevestigingsbeugel maakt het gemakkelijk om een HOOK² Bullet of SplitShot transducer aan het spiegelpaneel van de boot te bevestigen.

Eigenschappen


fabrikantgegevens
NAVICO GmbH
Marienthaler Str. 17 , 24340 Eckernförde
Deutschland
emea.marketing@navico.com

Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Lowrance houder voor HOOK² 4/5 en HOOK Reveal 5 en Cruise 5
Lowrance houder voor HOOK² 4/5 en HOOK Reveal 5 en Cruise 5

Lowrance bevestiging voor HOOK² 4/5 en HOOK Reveal 5 en Cruise 5 schermen

€ 23,99* € 26,39* (9% bespaard)
Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Lowrance vervangende beugel voor DSI skimmer transducer
Lowrance vervangende beugel voor DSI skimmer transducer

Lowrance DSI-Skimmer transducer bovenbehuizingDe DSI Skimmer Transducer Upper Housing Replacement Kit bestaat uit een bovenbehuizing, een roestvrijstalen montagebeugel en bevestigingsmateriaal.

€ 39,99* € 44,39* (10% bespaard)
Navionics NAV+ NAEU646L Waterkaart Centraal- en West-Europa
Navionics NAV+ NAEU646L Waterkaart Centraal- en West-Europa

Navionics Nautische kaart MSD/NAV+ Large EU646L Europa, Midden en West Product wordt als microSD-kaart in een SD-adapter geleverd! Dit product is NIET compatibel met GARMIN GPS-plotters. Houd er rekening mee dat dit product niet kan worden geretourneerd zodra het zegel is geopend of verbroken! Navionics+ cartografie biedt geïntegreerde inhoud voor het in kaart brengen van oceaan- en binnenwateren met rivieren, baaien en meer dan 42.000 meren over de hele wereld. Deze alles-in-één oplossing biedt duidelijke, betrouwbare cartografie voor verschillende merken kaartplotters. NAVIONICS ABONNEMENT - Inclusief een jaarabonnement voor dagelijkse updates en geavanceerde functies. Na één jaar kunt u het abonnement tegen een gereduceerde prijs verlengen. * KAARTEN EN UPDATES Nautische kaarten - Uitgebreide kaarten van verschillende officiële, overheids- en privébronnen, weergegeven in een vertrouwde look en feel SonarChart HD dieptecontouren - Innovatieve dieptecontouren van 0,5 m worden gemaakt met behulp van eigen Navionics-systemen die bestaande inhoud aanvullen met sonargegevens die zijn bijgedragen door de watersportgemeenschap. Community bewerkingen - Verzamel nuttige lokale kennis van bewerkingen die zijn gemaakt door gebruikers van de Navionics Vaar app Dagelijkse updates - Kaartupdates bieden de meest accurate en actuele Navionics-gegevens die beschikbaar zijn. * GEAVANCEERDE FUNCTIES Dock-to-dock routebegeleiding - Begin de reis met een voorgestelde route, controleer compatibiliteit met kaartplotters Geavanceerde kaartopties - Pas de weergave aan om te focussen op de belangrijkste details Synchronisatie met kaartplotters - Zet routes en markeringen over, werk kaartlagen bij en meer tussen een compatibele kaartplotter en de vaar-app SonarChart Live Mapping functie - Zie nieuwe HD dieptekaarten in real-time evolueren terwijl de boot door het water vaart, controleer kaartplotter compatibiliteit * DEKKINGSGEBIED Wereldwijde kaartdekking is beschikbaar, met ingebouwde inhoud die het gemakkelijk maakt om de navigatiefuncties en kaartregio's te selecteren die u wilt. Kies uit grote dekkingsgebieden Groot tot meer gelokaliseerde gebieden Regelmatig, dezelfde kaartdetails, alleen de grootte van de gebieden is anders. * COMPATIBILITEIT Controleer de compatibiliteit van Navionics+ inhoud en functies met de GPS-kaartplotter.

€ 224,90* € 249,99* (10% bespaard)
Plastimo beschermkap voor Contest 101

Gemiddelde waardering van 4 van 5 sterren

Plastimo beschermkap voor Contest 101

Plastimo beschermkap voor Contest 101 Een beschermkap ter vervanging van de bij de Contest 101 geleverde beschermkap, mocht deze ooit verloren gaan of overboord vallen.

€ 16,90* € 17,24* (2% bespaard)
Nationale vlag Denemarken - 20 x 30cm

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Nationale vlag Denemarken - 20 x 30cm

Nationale vlag Denemarken - Afmetingen 20 x 30cm Wanneer men in een ander land zeilt, wordt de vlag van het betreffende land uit beleefdheid onder de saling aan de stuurboordzijde gehesen. Deze moet altijd hoger hangen dan de vlag van het eigen land. Deze vlag wordt gastlandvlag genoemd. Het hijsen van vlaggen van eerder bezochte landen is in de scheepvaart niet gebruikelijk. Alle beschikbare vlaggen zijn gemaakt van 100% trek- en scheurvast spunpolyester en zijn daarom zeer geschikt als scheepsvlaggen.

Varianten van € 5,90
€ 6,90*
Lowrance afdekkap voor HOOK² 9 en Reveal 9
Lowrance afdekkap voor HOOK² 9 en Reveal 9

Lowrance zonnekap voor HOOK² 9 en HOOK Reveal 9, 9 inch schermenDeze beeldschermbeschermer is compatibel met de HOOK² & HOOK Reveal 9 modellen.

€ 25,99* € 28,79* (10% bespaard)