Lowrance PC-24-U stroomkabel voor Elite 5m GPS-schermen

Lowrance PC-24-U stroomkabel voor Elite-5m GPS-displays

Het PC-24U is een stroomkabel dat uitsluitend bedoeld is voor Elite-5m GPS-displays.

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Klanten hebben ook het volgende gezien

Lowrance PC-30-RS422 stroomkabel voor HDS, Elite-Ti en HOOK
Lowrance PC-30-RS422 stroomkabel/NMEA 0183 voor HDS-, Elite-Ti- en HOOK-displays Deze kabel levert stroom en een NMEA 0183-verbinding voor de Lowrance HDS-, Elite-Ti- en HOOK-displays.

€ 39,99*
Lowrance stroomkabel voor de HOOK² en HOOK Reveal serie
Lowrance stroomkabel voor HOOK² en Reveal & Cruise (5/7/9/12) schermenStroomkabel voor de HOOK² & HOOK Reveal series

€ 23,99*
Lowrance HDS video-adapterkabel
Lowrance videoadapterkabel voor HDS multifunctionele displaysDeze kabel is nodig om video's te bekijken op een HDS multifunctioneel beeldscherm.

€ 74,99*
Raymarine Element 7 S Kaartplotter
Raymarine Element 7 S (7 inch) kaartplotter De serie Element-kaartplotters geeft u het vertrouwen om te varen en te vissen met eenvoudige GPS-navigatie en ingebouwde CHIRP-sonar. Kies Element S voor cruisen en zeilen of ga op jacht onder water met de Element HV en HyperVisionTM-viszoekertechnologie. Met de kaartplotters uit de Element S-serie bent u vrij om van de open zee te genieten—Selecteer uw bestemming en laat de snelle en nauwkeurige 10 Hz GPS/GNSS van de Element u de weg wijzen. De Element S is ontworpen met het oog op gebruiksgemak en betaalbaarheid en zal snel een vertrouwde partner worden voor uw vaartochten. De Element heeft een responsieve quadcore-processor en een weersbestendige display die goed te zien is in het zonlicht en die maritieme kaarten en navigatiegegevens in kleur weergeeft. Ondersteuning voor Raymarine LightHouse™-kaarten, Navionics en C-MAP Navigeer veilig over drukke waterwegen met een optionele draadloze Quantum™-Radar Ingebouwde hoge CHIRP-sonar voor diepte en bodemcontouren Breng onbekende gebieden in kaart met persoonlijke Raymarine RealBathy™-sonarkaarten Maak verbinding met NMEA2000-compatibele AIS, stuurautomaten, zeilinstrumenten, motoren, tanks en marifoon Het LightHouse Sport-besturingssysteem van de Element is ontworpen voor schippers die alles graag eenvoudig houden. Of u nu zeilt, vist of vaartochten maakt per motorboot, het LightHouse Sport-besturingssysteem is gemakkelijk aan te passen aan uw watersporttype. Een extra grote waypoint-toets voor snelle en eenvoudige markering van uw favoriete locaties Drie programmeerbare sneltoetsen geven toegang tot uw favoriete pagina's met één druk op de knop Met de live menu's kunt u kaarten aanpassen en zien hoe de navigatiedisplay in realtime verändert Geniet van de legendarische display en navigatietechnologie van Raymarine tegen een betaalbare prijs. Superhelder display van 7, 9 of 12 inch voor alle weersomstandigheden Een krachtige quadcore-processor waarmee kaarten snel opnieuw getekend kunnen worden Snelle en nauwkeurige 10Hz GPS/GNSS-sensor Robuust ontwerp en ondersteund door de driejarige garantie van Raymarine (productregistratie benodigd)

€ 469,99*
Lowrance HDI Skimmer transom mount transducer
Lowrance HDI Skimmer spiegelmontage transducer met temperatuursensorHybrid Dual Imaging™ (HDI) Sonde, 83/200/455/800. De kracht van twee bekroonde technologieën: Breedband Sounder en unieke DownScan Imaging™ technologie gecombineerd om het best mogelijke onderwaterbeeld te geven.Inclusief beugel en bevestigingsmateriaalFrequentie: 83/200/455/800 kHzTemperatuursensor: jaMontagestijl: Montage aan de spiegelElementen: 2Kabellengte: 1,8 m

€ 156,99*