Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Schrijf een beoordeling

Crosseven pneumatische tweecomponenten-PVC-lijm 5 l

Beschrijving

Beoordelingen 0

0 van 0 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 0 van 5 sterren

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Crosseven pneumatische tweecomponenten-PVC-lijm 125 ml zonder katalysator
Crosseven pneumatische tweecomponenten-PVC-lijm 125 ml zonder katalysator

Crosseven pneumatische PVC-lijmDeze montagebeugel voor lithiumbatterijen is speciaal ontworpen om een eenvoudige en veilige installatie van uw 12V 300Ah-batterijen te garanderen. Hij is gemaakt van duurzame materialen en wordt geleverd met een versterkte bevestigingsband en A2 roestvrijstalen houtschroeven. Ideaal voor toepassingen in watersport en recreatievoertuigen. Voldoet aan de goede installatiepraktijk.

Inhoud: 125 Milliliter (€ 68,16* / 1L)

Varianten van € 5,90
€ 8,52*
Plastimo M anker gegalvaniseerd - gewicht 15kg

Gemiddelde waardering van 4.6 van 5 sterren

Plastimo M anker gegalvaniseerd - gewicht 15kg

Plastimo M anker gegalvaniseerd - gewicht 15kg Het gegalvaniseerde M-anker van Plastimo weegt 15 kilogram en is ook bekend als het Bruce-anker. Het wordt gekenmerkt door een houdkracht die vergelijkbaar is met die van een ploegschaaranker. Een ander voordeel is dat het uit één stuk gegoten is en daardoor minder gevoelig is voor beschadiging. De gegalvaniseerde versie is, in tegenstelling tot het model in roestvrij staal, bijzonder geschikt voor gebruik in mediterrane wateren.

Varianten van € 26,90
€ 181,90* € 201,71* (10% bespaard)
Dry Fashion Hooge Softshell-mantel Dames marineblauw, maat 40
Dry Fashion Hooge Softshell-mantel Dames marineblauw, maat 40

Dry Fashion Hooge Softshell-mantel Dames Ademend, wind- en waterafstotend Hoogwaardige 3-laags stretch softshell met hydrofiel PU-membraan en fleece binnenvoering Getailleerde pasvorm Verstelbare tailleband Meervoudig verstelbare en afneembare capuchon Kinstuk Tweewegritssluiting aan de voorkant Afgedekte zijzakken met ritssluiting Binnenzak Verlengd rugpand

€ 116,90* € 129,90* (10% bespaard)
Tikalflex C doekjes - reinigingsdoekjes, 100 doekjes
Tikalflex C doekjes - reinigingsdoekjes, 100 doekjes

```html Tikalflex C Doekjes - Reinigingsdoekjes, 100 Doekjes De reinigingsdoekjes C zijn zeer effectieve, universele reinigingsmiddelen voor het voorzichtig verwijderen van niet-uitgeharde afdichtingsmiddelen, PUR-schuimen en lijmen, met behulp van gebruiksklare doekjes uit een praktische dispenser. Reinigt handen | gereedschappen | oppervlakken van: niet-uitgeharde kleef- en afdichtstoffen zoals • MS-polymeren (bijv. Tikalflex) • Siliconen • Spuitlijm • PUR-schuimen • PUR-lijm (bijv. Sikaflex) niet-uitgeharde epoxyharsen Smeermiddelen (olie, smeerolie, inkt, vuil, grasvlekken) Verf (op basis van acryl, olie, water) Toepassing: Neem eenvoudig verse resten of vervuilingen op met het reinigingsdoekje en reinig handen, gereedschappen en oppervlakken. Om verse verfvlekken of bijzonder hardnekkige vlekken van niet-poreuze oppervlakken te verwijderen, laat u een gevouwen doekje enkele minuten op het oppervlak inwerken en verwijdert u de vlekken door te wrijven. Technische gegevens Ingrediënten wateroplosbare oplosmiddelen, verdikkingsmiddelen Opslagtemperatuur +5°C tot +45°C Opslagstabiliteit vorstvrij, droog, rechtop 24 maanden ongeopend Inhoud / Verpakkingsgrootte 80 doekjes (20×30 cm) afzonderlijke afgifte   ```

€ 13,90*