Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Menu

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

5 Beoordelingen

Liros zeilbinder elastiek met haak set van 5 - diameter 4mm, lengte 15cm

Beschrijving

Liros zeilbinder elastiek met haak set van 5 - diameter 4mm, lengte 15cm

De Liros zeilbinder met haak is 15 cm lang en heeft een diameter van 4 cm. De korte lijn helpt om het zeil snel en gemakkelijk aan de giek te bevestigen. De nylon haak kan eenvoudig aan de lus worden gehaakt en weer worden losgemaakt. Langdurige elasticiteit wordt gegarandeerd door het hoogwaardige rubber in het Liros touw. De kern wordt beschermd tegen milieu-invloeden op zee door een witte polyester vlecht.

Eigenschappen

Lengte: 15 cm
Serie/Model: Zeising met haak
Soort product: Touwslinger
Productnummer: LI-290-510-331
EAN: 4046882034364
Fabrikant: Liros
Fabrikantnummer: 01901-0415-228

fabrikantgegevens
LIROS GmbH
Sieggrubenstraße 7 , 95180 Berg
Deutschland
info@liros.com

Beoordelingen 5

5 van 5 beoordelingen

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren


100%

0%

0%

0%

0%


Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


5 beoordelingen

Verified purchase

31 juli 2025 06:21 Wolfgang:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Schnelle Lieferung der bestellten Ware

So soll es sein: Schnelle Lieferung, korrekte Artikel. Gerne wieder!

18 januari 2024 16:37 Tim:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Qualität wie immer gut.

Qualität wie immer gut.

18 januari 2024 16:37 Tim:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Qualität wie immer gut.

Qualität wie immer gut.

18 januari 2024 16:36 Tim:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

Qualität wie immer gut.

Qualität wie immer gut.

19 augustus 2020 09:03 Segler:

Recensie met een waardering van 5 van de 5 sterren

guter Service, gutes Produkt

guter Service, gutes Produkt

Productgalerij overslaan

Klanten kochten ook

Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, marineblauw

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, marineblauw

Set van 2: 12skipper automatisch reddingsvest 165N ISO, marineblauw - zwemvest Leveringsomvang: - Twee (2x) 12skipper automatische reddingsvesten 165N ISO, marineblauw Dit automatisch reddingsvest heeft een drijfvermogen van 165 Newton, behoort tot de 150N klasse en is gecertificeerd volgens DIN EN ISO 12402-3. De gebruikte trekker is de UML trekker (United Moulders). Dit reddingsvest blaast zich automatisch op wanneer het met water in aanraking komt. Bovendien is manuele activering op elk moment mogelijk. Na activering kan de druk in de zwemblaas handmatig via een ventiel worden ingesteld. Als er geen beschading is, kan het reddingsvest na in werking stellen ook zonder onderhoud door de fabrikant worden hergebruikt. Hiervoor worden de CO2-patroon en de trekker (samen met de zogenaamde herlaadset) vervangen. Zorg ervoor dat u de juiste herlaadset aanschaft, vooral het gewicht van de CO2-patroon is bepalend! Dit zwemvest bevat een 33g-patroon en een UML trekker, beide inbegrepen in deze herlaadset: Er is maar één maat (One-Size) van dit reddingsvest. Deze is geschikt voor personen met een gewicht vanaf 40kg en een borstomtrek van 55-140cm. Het harnas is veelzijdig verstelbaar en daardoor aanpasbaar aan de individuele lichaamsvorm. Dit reddingsvest is voorzien van een eenvoudige kruisband en een signaalfluitje. Sprayhood en SOLAS-Light zijn niet inbegrepen. Het 12skipper vest wordt geproduceerd door Plastimo in Europa. Het vest wordt volledig gebruiksklaar verzonden inclusief CO2-patroon en trekker. Na ontvangst kan het vest minimaal 24 maanden worden gebruikt tot de eerste onderhoudsbeurt. Documenten 12skipper Reddingvest 165N Gebruiksaanwijzing

Varianten van € 64,90
€ 124,90* € 179,99* (31% bespaard)
Plastimo Performance Fender, 15x60cm, Blauw
Plastimo Performance Fender, 15x60cm, Blauw

Plastimo Performance Fender, 15x60cm, BlauwPlastimo - 2-kleurige Performance FenderOpblaasbare fender gemaakt van zacht PVC, UV-bestendig. Kan verticaal of horizontaal worden gemonteerd.Door de speciale vorm aan het uiteinde van de spatborden wordt het PVC tijdens het fabricageproces gelijkmatig verdeeld in de matrijs. Dit resulteert in een uniforme wanddikte en een spatbord dat op alle punten schokbestendig is.Dankzij de luchtdrukindicatie op de fender kan de luchtdruk op elk moment worden vergeleken met een manometer of met de fenderomtrek.Opgeblazen met lijnKleur: blauwMax. Lengte boot: 10 mDiameter: 15 cm , max. 15,9 cm (voor keuze fendermand)Lengte: 60 cmBinnendiameter oog: 2 cmopgeblazen, met spatbord lijn

€ 27,90*
Adapter zaworu do odbijaczy Majoni - do zaworu rowerowego i samochodowego

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

Fender ventieladapter voor Majoni stootwillen

Fender ventiel adapter voor Majoni stootwillen - voor fietsventiel en autoventiel Dit ventiel past op alle opblaasbare Majoni stootwillen en vergemakkelijkt het opblazen aanzienlijk. Met deze ventieladapter is een speciale fenderpomp overbodig en kunnen de Majoni fenders worden opblazen door middel van een conventionele luchtpomp voor fiets- of autoventielen.

€ 4,90* € 6,10* (20% bespaard)
TBS Jazaria buty żeglarskie damskie biało-guawy kamu, rozmiar 42

Gemiddelde waardering van 4.8 van 5 sterren

TBS Jazaria bootschoen dames wit-guava camo, maat 39

TBS Jazaria bootschoen voor dames JAZARIA is het neefje van de iconische JAZARU (leren model) en is duurzamer en lichter dankzij het bovenwerk van gerecycled mesh en de veters van gerecycled polyester. De rubberen zool zorgt voor comfort en slijtvastheid! Een breed scala aan kleuren om aan alle wensen te voldoen. De keuze is het moeilijkst!

Varianten van € 57,90
€ 79,90* € 89,90* (11% bespaard)
Robline set van 2 fenderlijnen 2m met oog - wit, 6mm

Gemiddelde waardering van 4.6 van 5 sterren

Robline set van 2 fenderlijnen 2m met oog - wit, 6mm

FSE Robline Set van 2 fenderlijnen 2m met oog - kleur wit, diameter 6mmDezeFenderlijnen zijn 2m lang en hebben een oog aan een uiteinde om het spatbord te bevestigen. De fenderlijnen zijn gevlochten en gemaakt van een hoogwaardig polyester. De lijn kan indien nodig worden ingekort. U kunt kiezen tussen 2 kleuren en 2 verschillende diameters. Deze fenderlijnen wordt aangeboden als een set van 2.

€ 19,90*
Majoni kogelfender - kleur wit, diameter 35cm

Gemiddelde waardering van 4.7 van 5 sterren

Majoni kogelfender - kleur wit, diameter 35cm

Majoni kogelfender - kleur wit, maat S, diameter 35cm Deze Majoni kogelfender heeft een diameter van 35 cm en een hoogte van 48 cm. Deze fenders zijn bol- of ballonvormig, daarom worden ze ook wel ballonfender of gewoon rondfender genoemd. In de praktijk kunnen kogelfenders ook als fender-, markering- en ankerboeien worden gebruikt. Deze Majoni kogelfenders zijn geschikt voor zowel zeilboten als ook sportboten, en bovendien ook geschikt voor commercieel gebruik. De kogelfender heeft een zwarte, zware en extra versterkte kop waaraan de fenderlijn bevestigd wordt. De stootwillenen worden geleverd in de originele verpakking en zonder lucht. Een absolute wanddichtheid zorgt voor een lange levensduur van de ronde stootwillen en beschermt de boot tegen beschadigingen aan steigers en kademuren. ++++LET OP+++++++ De stootwillen mogen gevuld worden met een maximale luchtdruk van 0,2 bar!

€ 29,90* € 43,90* (32% bespaard)
Productgalerij overslaan

Klanten hebben ook het volgende gezien

Talamex Zeising met kogels 4-delige set - Diameter 4mm, Lengte 50cm

Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren

Talamex Zeising met kogels 4-delige set - Diameter 4mm, Lengte 50cm

Talamex Zeising met Ballen 4-delige Set - Diameter 4mm, Lengte 50cm Zeisingen met ballen (rood, blauw) van Talamex zijn aan boord idealiter altijd binnen handbereik. De korte lijnen helpen snel en eenvoudig bijvoorbeeld bij het vastzetten van het zeil aan de giek of andere uitrustingsstukken aan boord. Zeisingen van Talamex bestaan aan de binnenkant uit een elastische merkengummi-kern. Deze wordt op zijn beurt beschermd door een omvlechting van duurzaam polyamide (wit).

Varianten van € 6,90
€ 7,90*
Anodo sacrificale rotondo in zinco - peso 500 g, diametro 90 mm

Gemiddelde waardering van 4.7 van 5 sterren

Opferanode zink rond - Gewicht 130g, diameter 50mm

Opofferanode Zink rond - Gewicht 130g, Diameter 50mm De ronde zinkanode is speciaal ontworpen voor het roerblad van uw boot. Het gat met een diameter van 0,8 millimeter in het midden van de schijf maakt een eenvoudige montage mogelijk. Opofferanoden van zink zijn alleen geschikt voor zout water. Als u in een ander vaargebied wilt zeilen, wordt een anode van aluminium of magnesium aanbevolen. Zodra de opofferanode voor 70% tot 80% is verbruikt, wordt de aanschaf van een nieuwe aanbevolen.

€ 10,90*
G-nautics Zeilbinders 2er-Set - Lengte 200cm
G-nautics Zeilbinders 2er-Set - Lengte 200cm

G-Nautics zeilbinders 2-delige set - Lengte 200cm De G-Nautics zeilbinder heeft een lengte van 200cm, een breedte van 25mm en eindigt in een lus. Hiermee kan het zeil snel en eenvoudig aan de giek worden bevestigd en net zo snel weer worden losgemaakt. Het robuuste materiaal is ongevoelig voor zoutwater en UV-straling.

Varianten van € 15,90
€ 19,90* € 23,80* (16% bespaard)
Talamex markeerboei geel - grootte 26cm

Gemiddelde waardering van 5 van 5 sterren

Talamex markeerboei geel - grootte 26cm

Talamex markeerboei ankerboei geel - grootte 26cm Deze markeerboei wordt vaak gebruikt als ankerboei. Hij is geel en gemaakt van hard plastic. De hoogte is 36 cm en de Diameter 26 cm. Deze boei heeft een gewicht van 0,75kg en een drijfvermogen van 8l.

€ 17,90* € 24,00* (25% bespaard)
Plastimo Fhd anker, roestvrij staal, 30kg
Plastimo Fhd anker, roestvrij staal, 30kg

Plastimo Fhd Anker, roestvrij staal, 30kgPlastimo - FHD Ankervoor boten tot: 19 mGewicht: 30 KgRoestvrij staal 316 LAfmetingen: zie specificatie onder downloads- Thermisch verzinkt staal : speciale thermische verharding voor hogere breukbelasting.- Roestvrij staal 316 L : een speciaal behandelingsbad maakt het oppervlak volledig ondoordringbaar en beschermt zo het materiaal extra tegen invloeden van buitenaf.

€ 2.010,90* € 2.234,89* (10% bespaard)
Polyform stootwillen type G-6 - zwart, 76,2 x 25,7cm

Gemiddelde waardering van 4.9 van 5 sterren

Polyform stootwillen type G-6 - zwart, 76,2 x 25,7cm

Polyform US stootwillen Type - G - PFG-6S stootwillen Lengte 76,2 cm Diameter 25,7 cm

Varianten van € 15,99
€ 95,90* € 108,50* (12% bespaard)